Şans Topu sonuçları belli oldu! 12 Ağustos Şans Topu kazandıran numaralar

Şans Topu sonuçları belli oldu! 12 Ağustos Şans Topu kazandıran numaralar

Şans Topu çekilişi bu akşam canlı yayınla gerçekleştirildi. 12 Ağustos tarihli Şans Topu'nda kazanan numaralar 2 7 20 21 33 + 1 oldu.

12 Ağustos 2020, Çarşamba 18:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yenilenen Şans Topu bu akşam 20.00'de canlı yayında çekildi. Şans Topu'nda kazandıran şanslı numaralar 2 7 20 21 33 + 1 oldu. 6 bilenin çıkmadığı çekilişte 1. 212. 804 TL devretti.

Çekiliş, Millipiyangoonline.com'dan canlı yayınlandı.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Oyunseverler, üst bölümden 5 adet, alt bölümden 1 adet numarayı seçerek oyuna katılabiliyor.

Şans Topu, ikramiye grupları, (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1), (1+1) ve yeni kategorisi (0+1) olarak sıralanıyor. Yenilen Şans Topu oyununda, oyunseverler artık üst bölümde bilemese de alt bölümde 1 numara bilse de kazanıyor.

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Şans Topu’nda her kolonun fiyatı ise 2 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye Milli Piyango Online  adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Van Gölü'ndeki cisim korkuttu: Canavar olduğuna inandık