Sara Sampaio'dan LOVE için seksi pozlar

Victoria's Secret meleği Sara Sampaio, LOVE dergisi'nin gelenekselleşen yeni yıl kliplerinden birinde yer aldı

06 Aralık 2017, Çarşamba 15:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yılın son ayında LOVE dergisi, her sene olduğu gibi yine ünlü modellerle çektiği videolarla gündeme damgasını vurdu.

Ashley Graham’dan sonra LOVE’un konuğu model Sara Sampaio oldu. Love dergisinin 2018 ajandası için karate yeteneklerini gözler önüne seren Sara Sampaio’nun çekim fotoğrafları nefes kesiyor.

Geçtiğimiz ay beşinci kez Victoria’s Secret podyumunda boy gösteren manken, tek parça seksi kıyafetiyle videonun her dakikasında kadın erkek fark etmeksizin herkesin hayal gücünü bir hayli zorluyor.

Videonun başında “Ben Sara Sampaio. Bugün karate günü” diyerek kendini tanıtan Sampaio, kamera karşısında can alıcı vuruşlarını sergiledi.

Victoria’s Secret mankenlerinden Sara Sampaio çıplak fotoğraflarını modelin rızası olmadan kullanan Lui dergisine savaş açmıştı.

GÜÇLÜ KAL

GÜÇLÜ KAL

“Güçlü kal!” sloganıyla piyasaya çıkacak olan Love dergisinin 2018 Ajandasındaki Sampaio’nun fotoğrafları hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

Piyasada manken olunca çıplaklığında gerektiğine dair bir algı oluştuğunu fakat işlerinin çıplaklık değil sanat olduğunu belirten Sara Sampaio tüm meslektaşlarını bu konuda desteğe çağırmıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder