Saran Avşar'dan neden ayrıldı?

Saran Avşar'dan neden ayrıldı?

Hülya Avşar ile ilişkisini noktalayan işadamı Sadettin Saran'la ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Saran'ın bir aşk yaşadığı, sevgilisinin baskısıyla Avşar'dan ayrıldığını basına duyurduğu konuşuluyor

15 Ekim 2010, Cuma 10:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Saadettin Saran-Hülya Avşar ilişkisinin bir süredir bir küs bir barışık gittiği söyleniyordu. Çift bir süre önce ayrıldı ama Avşar Kızı bunun duyulmasını istemedi.


İddiaya göre, Saran bu süreçte yeni bir ilişki yaşamaya başladı. Saran’ın yeni sevgilisi, Avşar ile ilişkisinin bittiğini kesin bir dille açıklamazsa kendisiyle bir daha görüşmeyeceğini söyledi. 

Bunun üzerine Saran, basına “İlişkimizi noktaladık” açıklamasını gönderdi.  Avşar barışmayı beklerken aldığı haber karşısında şoka uğradı.

Avşar Kızı önceki gün İstinye Park’taydı. Neşeli görünen Avşar, gazetecilerin eski sevgilisi hakkındaki sorularını, “Konu kapandı. Artık konuşmayacağım. Bundan sonra lay lay lom” diyerek yanıtladı.

Avşar'ın ilk sözleri neler oldu? Sonraki sayfada...

Sadettin Saran'la ilişkisini noktalayan Hülya Avşar, ayrılığın ardından ilk kez konuştu.Hürriyet gazetesinin haberine göre; kendisi evlenmek istediği halde Saran'ın buna yanaşmadığı, ilişkide Saran'ın kızı ve işinden sonra üçüncü planda gelmekten bıkıp isyan ettiği söylenen Avşar, şu açıklamayı yaptı:

"Sadettin Bey çok dürüst, düzgün kişiliği olan biri. Benim için önemli bir kişidir. Yaşadık ve bitti ama ben kendisine hayatım boyunca saygı duyacağım. Çok güzel bir arkaşlığımız olduğundan, konuşarak ikimizi de yıpratmak istemiyorum, çünkü ona zarar gelirse şimdikinden çok daha fazla üzülürüm.

Sadettin'in kılına zarar gelsin istemem. Sonuçta o bir işadamı ve magazin dünyasıyla gerçekten alakası yok. Zaten konuşacak bir şey de yok.”

İkilinin ilişkisi nasıl bitmişti? Sonraki sayfada...

ONA KARŞI SAYGIM BİTMEZ

Avşar, evlilik ısrarının ilişkiyi bitirdiği yönündeki iddialar için de, "İnsanlar istediklerini düşünebilir, umrumda değil. Benim ağzımdan çıkmadığı sürece bütün bu yorumlar gevezelikten ibaret olarak kalacak.

Arkadaşlığımız, dostluğumuz devam edecek mi, onu da bilmiyorum şu an ama dediğim gibi ona karşı saygım bitmez" dedi.

İkilinin ilişkisi böyle bitmişti:

HÜLYA AVŞAR SAADETTİN SARAN AŞKI NASIL BİTTİ? 

3

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Karahan: Ev bulduk ve taşındık