Şarkıcı Hatice kimdir? Kaç yaşında?

Şarkıcı Hatice bugün Teve2'deki "2. Sayfa" programına konuk oldu. Programda frikik veren ve gülme krizine giren Hatice bir anda gündeme oturdu. Bu olayın ardından ünlü şarkıcının hakkındaki bilgiler araştırılmaya başlandı.

06 Eylül 2018, Perşembe 15:21 Son Güncelleme:
A A
Şarkıcı Hatice kimdir? Kaç yaşında?

Şakıcı Hatice zaman zaman gündeme gelen ünlü isimlerin başında geliyor. Ünlü isim son olarak Teve2'deki "2. Sayfa" programına konuk oldu. Programda frikik vermekten kurtulamayan Hatice, Bülent Ersoy konusu açılınca gülme krizine girdi. Dakikalarca gülen ünlü şarkıcı bir anda gündeme oturdu.

HATİCE KİMDİR?

Hatice Çarpar veya tanınan adıyla Hatice (d. 6 Aralık 1978, İzmir, Narlıdere), Türk şarkıcı.6 Aralık 1978'de İzmir'in Narlıdere ilçesinde doğdu. Müziğe düşkün olan ailesi henüz küçük yaşta iken bu konudaki yeteneğini keşfederek, bu yeteneği üzerine eğilmesi için teşvik ettiler. Aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına "İner misin Çıkar mısın?" isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı. Kaynak: Şarkıcı Hatice kimdir? Hatice'nin bikinili fotoğrafları 

ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sunduktan sonra müziğe olan ilgisinin daha agir basması sonucunda Eyüp Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlastığı kanısına vardıktan sonra profesyonel çalısmalara basladı. 1990'lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu. Sanatçının kendisi gibi şarkıcı ilk eşi Güney Aydan 2003'te vefat etmiştir. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Rita Ora'nın elbisesinin askısı koptu