Şarkıcı Sıla özür dileyip konserlerini iptal etti

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu, Barış Pınarı Harekatı dolayısıyla cuma ve cumartesi olan konserlerini iptal ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Şarkıcı paylaşımında, "Çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, cuma ve cumartesi akşamları olanca coşku ve neşemle sahnede olacak gücü ben kendimde bulamıyorum" ifadelerini kullandı

10 Ekim 2019, Perşembe 23:55 Son Güncelleme:
A A
Şarkıcı Sıla özür dileyip konserlerini iptal etti

Ünlü Şarkıcı paylaşımında, "Çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca coşku ve neşemle sahnede olacak gücü ben kendimde bulamıyorum" ifadelerini kullandı.

Sıla Gençoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı paylaşım şöyle;

"Dün akşamüstünden beri büyük bir üzüntü, huzursuzluk ve kaygıyla takip ediyorum, ediyoruz olanları.

Bilirsiniz; ben sanatın iyileştiricİ gücüne, koruyuculuğuna inanırım ancak vatan evlatları canla başla mücadele verirken, aileleri evlerinde evlat yolu gözlerken, günahsız bebekler, çocuklarımız ve sivil halkımız canından olurken, yaralanırken, Cuma ve Cumartesi akşamları olanca Coşku ve neşemle sahnede olacak gücü ben kendimde bulamıyorum. Seyircilerimin affına ve anlayışına sığınıyorum. Barış ve huzur dolu günlerin yakında olması dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.

Sıla GENÇOĞLU"

Sıla'ya sosyal medyadan destek mesajları geldi

Konserlerini iptal ettiğini duyuran şarkıcı Sıla Gençoğlu'na hayranları tarafından destek mesajları yağdı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...