Şarkıcı Şimal meme kanserine yakalandı

Şimal, meme kanserine yakalandığını açıkladı. Teşhis konulduktan sonra kemoterapi tedavisine başlayan 34 yaşındaki şarkıcı, "Dışımı süslerken içimi unutmuşum. Lütfen benim gibi kendinizi ertelemeyin" uyarısında bulundu.

10 Nisan 2021, Cumartesi 14:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Canan Ergüder'e meme kanseri teşhisi konulmasından sonra benzer bir haber de müzik dünyasından geldi. Şimal, kansere yakalandığını duyurdu. Ünlü şarkıcı, yapılan biyopsinin ardından meme kanseri tanısıyla kemoterapiye başladı. Saçlarını kısacık kestiren Şimal, son halini sosyal medya hesabından yayınladı.


'DIŞIMI SÜSLERKEN, İÇİMİ UNUTTUM'

'DIŞIMI SÜSLERKEN, İÇİMİ UNUTTUM'

"İki yıldır elime gelen kitleyi önemsemedim öteledim. Ve O önemsemediğim kitleye meme kanseri teşhisi konuldu. Kendine çok iyi bakan ve bedenini seven biri olarak , söylemek istediğim şu ki bedenimizin verdiği alarmlara duyarlı olmakmış kendini sevmek..."


"Dışımı süslerken içimi unutmuşum! Kendime çok kızgınım aslına bakarsanız. Hem de benim için en önemli şeyi erteledim, sağlığımı! Her ne kadar bu konularda bilinçli olduğumuzu düşünsek de bazen bazı şeyleri erteleyebiliyormuşuz..."

"Tüm kadınlarımız zamanında önlem almak ve erken teşhis için önce kendi muayenesini kendisi yapmayı öğrenmeli. Lütfen benim gibi yapmayın! Siz kendinizi ertelemeyin! Çok küçük bir kitleyken kendimi ertelediğim için tedaviye alındım..."

'DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN'

'DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN'

"Sizlerle bu aşamaların hepsini paylaşacağım, bir yere kaybolmuyorum. İnanıyorum ki daha sağlıklı ve güzel günlerde şarkılarımızı hep birlikte söyleyeceğiz. Dualarınızı eksik etmeyin Sizleri çok seviyorum."


Neşeli tavırlar sergileyen ve moralini yüksek tutan şarkıcı, son halini Kanadalı popçu Justin Bieber'a benzettiğini belirtti. Şimal'e, takipçilerinden "Geçmiş olsun" dilekleri yağdı.


ÜNLÜ OYUNCU DA KANSERE YAKALANDI

ÜNLÜ OYUNCU DA KANSERE YAKALANDI

Oyuncu Canan Ergüder de geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla meme kanserine yakalandığını duyurmuştu.


Rahatsızlığından dolayı rol aldığı diziden ayrılmaya karar veren Ergüder, "Çok sevgili arkadaşlarım, beni merak eden takipçilerim ve hayranlarım. Niyetim sizlere Menajerimi Ara'da oynayacağım son bölümde yazmaktı ama haberler size bundan önce ulaşmış bulundu" ifadelerini kullanmıştı.


'İYİLEŞECEĞİM'

'İYİLEŞECEĞİM'

Canan Ergüder, "Evet, sağlığımla ilgili haberler doğru. Yaklaşık 1.5 ay önce bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu fotoğraf ameliyatım sonrası Menajerimi Ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü pozitif hissettiğim anlardan bir tanesi. Bu inişli çıkışlı bir süreç olacak ama moralimi yüksek tutuyorum. Merak etmeyin, iyileşeceğim. Tedavimin izin verdiği noktaya kadar çalışabileceğim son ana kadar çalışacağım. Bu da inşallah 3 bölüm daha olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz için bu benim tercihimden maalesef ki daha erken bir vakit" açıklamasınmı yapmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Şener: Tek başıma denize giremem!