Savaşçı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 16. bölümde Türkmen kardeşliği detayı…

Savaşçı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Savaşçı 16. bölümde Türkmen kardeşliği detayı…

Pazar gecelerine heyecan katan Savaşçı'da adrenalin sürüyor. Savaşçı dizisinin dün yayınlanan 16. bölümünde yer alan bazı sahneler gündemden gelişmelere de değindi. Türkmen halkın yaşadığı zorluklar ekrana getirildi. Peki Savaşçı dizisinin 17. bölüm fragmanı yayınlanadı mı?

16 Ekim 2017, Pazartesi 11:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Savaşçı’nın 16. bölümünde ekrana gelen heyecanlı sahnelerin yanında, milli duyguları kabartan duygu dolu sahneler de vardı. Savaşçı’nın son bölümünü izleyen birçok kişi Savaşçı yeni bölüm, yani Savaşçı 17. bölüm fragmanının çıkıp çıkmadığını da araştırıyor. Fox TV tarafından henüz Savaşçı’nın 17. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haberimizde olacak.


SAVAŞÇI’NIN SON BÖLÜMÜNDE TÜRKMEN KARDEŞLİĞİ DETAYI


“Bu iki bayrak yan yana, koyun koyuna yatar, biz bunlar için canımızı veririz…” cümlelerini sarf eden Türkmen kardeş sınıra gelerek askerle duygusal bir diyaloğa giriyor…


SAVAŞÇI 16. BÖLÜMDE NELER OLDU?


Konferans salonunda patlayan bomba, Aslı ve Kağan'ı ölümle burun buruna getirdi. Patlama sonrası Kağan kendine gelse de, bombanın yakınında olan Aslı, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Kağan ve diğerleri büyük bir endişeyle Aslı'dan gelecek iyi haberleri beklerken, umutlar gittikçe tükendi...

Bu arada karargaha gelen bir istihbaratla operasyon kararı alan General Kutalmış ve Albay Kopuz, Kılıç Timi'ni Üsteğmen Serdar komutasında harekete geçirdi. Fakat Yüzbaşı Kağan, sevdiği kadın ölümle pençeleşse de, timiyle birlikte göreve gitmekte ısrar edecek ve annesi Selver'in karşı koymasına rağmen o operasyona çıktı. Çünkü terör yine çirkin yüzünü gösterdi. Söz konusu olan operasyon, Aslı gibi terör mağduru kadınların ve kız çocuklarının kurtarılması.


Savaşçı 15. bölüm sonrasında 16.bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?
Sıradaki haber yükleniyor...
holder