Scott Disick, eski eşinin partisine bir kadınla katıldı

Bir süredir yanında çok fazla kadın ile görüntülenen seks bağımlısı Scott Disick, yine rahat durmadı ve Kourtney Kardashian’ın partisine katıldı

18 Temmuz 2017, Salı 11:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Magazin dünyasının önde gelen haber ajanslarından E! News’e göre, Scott Disick, Kourtney Kardashian'ın geçtiğimiz Cumartesi gecesi Hamptons'daki Club Revolve partisine katıldı ve seks bağımlısı ünlü isme Emma Blanchard olduğunu teyit edilen "gizemli bir kadın" eşlik etti.

Bir kaynak, çiftin gece yarısı özel partiye birlikte geldiğini söyledi. Kokteyl yudumlarken bir anda Scott ve Emma "açıkça oynamaya" başlamış. Hatta partinin ilerleyen vakitlerinde ikili daha fazla gizlilik ve yalnız kalmak için perde ile kaplı bir özel odaya geçmiş. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde de eğlenmeye devam eden ikili gece 3 civarı partiden ayrıldı.

Bir kaynağa göre ise ünlü yakışıklı Scott Disick ve gizemli kadının arasındaki ilişkinin ciddi olmadığı ve bir daha görüntülenmelerinin de muhtemelen mümkün olmayacağı açıklandı. İddiaya göre ikili yalnızca eğlence amaçlı birlikte oldular.

Disick son dönemde Bella Thorne ile anılıyordu; hatta Thorne aldatmış ama ilişkileri de devam etmişti. Bakalım bu duruma Thorne ve eski eş Kardashian ne diyecek!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder