Scout Willis plajda tek başına görüntülendi

Demi Moore ve Bruce Willis'in evliliğinden dünyaya gelen ortanca kızları Scout Willis, geçtiğimiz hafta sonu Malibu'da plajda tek başına görüntülendi. Bordo bir mayo tercih eden Willis, yanında Grandma (Büyükanne) adlı köpeğiyle günün keyfini çıkardı.

18 Ocak 2021, Pazartesi 15:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir zamanlar Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biri olarak bilinen sonra da evliliklerini bitiren Bruce Willis ile Demi Moore'un ortanca kızı Scout Willis, hafta sonunu plajda tek başına geçirdi.

Köpeğini de yanına aldı

Köpeğini de yanına aldı

29 yaşındaki Willis'e o gün sadece Grandma (Büyükanne) adlı sevimli köpeği eşlik etti. Bordo bir mayo giyen Scout Willis, bir yandan köpeğiyle oyunlar oynarken bir yandan da kumsalda oturup bir şeyler yedi.


Erkek arkadaşı yanında değildi

Erkek arkadaşı yanında değildi

Scout Willis, bir ara cep telefonunda bir de görüntülü görüşme yaptı. Genç kadın, oturup meyve yerken bir yandan da etrafını inceledi. Willis'e o gün erkek arkadaşı Jake Miller'ın eşlik etmemesi de dikkat çekti.


Scout Willis plajda bir ara uzun saçlarını açık bıraktı. Bu anlarda da annesi Demi Moore'un 2002 yılında rol aldığı Charlie'nin Melekleri adlı sinema filmindeki plaj sahnesini akıllara getirdi. Scout Willis, annesinin o dönemdeki görüntüsüne benzetildi.


57 yaşındaki Demi Moore ile 65 yaşındaki Bruce Willis. 1987 ile 2000 arasında evliydi. Üç kızları olan çift bu uzun evliliğin ardından boşandı.


İki öz, iki üvey kardeş

İki öz, iki üvey kardeş

Scout Willis'in anne ve babasının evliliğinden Rumer adında 32 yaşında bir ablası ile 26 yaşında Tallulah adında bir de kardeşi bulunuyor. Babaları Bruce Willis'in ikinci evliliğinden ise iki tane de küçük kız kardeşi var.


Scout Willis, koronavirüs karantinasını, sevgilisiyle birlikte annesi Demi Moore'un çiftliğinde geçirdi. Moore'un asistanı ve diğer kardeşlerinin sevgililerinin de katıldığı karantinaya babası Bruce Willis de eşlik etti.


Scout Willis, annesinin başrolünü üstlendiği 'The Scarlett Lette' adlı filmde küçük bir oyuncu olarak kamera karşısına geçti. Daha sonra da babası Bruce Willis'in başrolünü üstlendiği 'Bandits' adlı filmde küçük bir rol üstlendi. Yine babasıyla birlikte 'Breakfast of Champions' için kamera karşısına geçti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Milla Jovovich kızının ilk başrolüne destek için ülke değiştirdi