Seçil Gür: Hastalık Serdar'ın ruh halini etkilemiş!

Şarkıcı Serdar Ortaç, dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bir süredir aşk yaşadığı Seçil Gür ile ilişkisinin bittiğini duyurdu. Seçil Gür ise ayrıldıklarını o paylaşımla öğrendiklerini söyledi.

26 Mart 2020, Perşembe 08:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beş yıl boyunca evli kaldığı manken Chloe Loughnan’dan boşandıktan sonra şarkıcı Seçil Gür’le aşk yaşamaya başlayan Serdar Ortaç’ın ilişkisi 1,5 ay sürdü. Dün corona virüs şüphesiyle hastaneye giden Ortaç, Instagram hesabının hikaye bölümünde paylaştığı videoda “Hastaneye yalnız gidiyorum” dedi.

'İlişkim bitmiştir'

'İlişkim bitmiştir'

Corona virüs testi negatif çıkan ve kendisine bronşit teşhisi konulduğunu açıklayan şarkıcı, ardından Seçil Gür’le ayrıldıklarını “Daha önce haberlere de yansıyan ilişkim karşılıklı anlaşmazlıklar sebebiyle bitmiştir" sözleriyle duyurdu.

Hürriyet'in haberine göre; ayrılığı Ortaç'ın paylaşımıyla öğrenen Seçil Gür ise şöyle dedi:

'Evine gittim, konuştuk'

'Evine gittim, konuştuk'

“Ayrıldığımızı ben de paylaşımından öğrendim. Hastaneden döndüğünde Serdar’ın evine gittim, kapıda konuştuk. Bana ayrıldığımızı söyledi. Sanırım hastalık yüzünden kötü bir ruh haliyle konuşuyor. Hastalığının neden olduğu psikolojik durumla o hikayeleri atıyor. Hastalığı ruh halini etkilemiş.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'dan elenen Melis Sezer duygularını ilk kez anlattı