Seçil Gür'den dikkat çeken itiraf

Şarkıcı Serdar Ortaç ile bir süredir aşk yaşayan Seçil Gür, sosyal medya hesabı üzerinden kendisiyle ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

10 Mayıs 2021, Pazartesi 15:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dönem Serdar Ortaç ile ilişkisine ara veren ancak daha sonra tekrar barışarak ilişkilerini sürdüren Ortaç ve Gür çifti, magazin gündeminde sık sık yer almaya devam ediyor.

Özellikle Seçil Gür, mekân çıkışlarında sorulara verdiği cevaplarla magazin gündeminde kendine sıkça yer buluyor. Başlarda Serdar Ortaç ve Seçil Gür arasındaki ilişki, çoğu kimseler tarafından “reklam” olarak algılansa da, çift ilişkilerindeki bir seneyi çoktan tamamladı. 

Seçil Gür, sosyal medya hesabından post olarak paylaştığı yazıyla ise kendini eleştirerek “O zamanlar kendime kızgındım" dedi.

Seçil Gür, Instagram üzerinden paylaştığı yazıda şu ifadelere yer verdi; "Uzun uzun zaman önce her gün değişiyordum aynı ay, hatta hafta içinde. Bazen sarışın oluyordum, saçıma göre kıyafet bakıyordum. Bazen de turuncu oluyordum gidip yeşil ne varsa bulup aldığımı hatırlıyorum. Siyaha boyayıp griye de takmışlığım var. 

Onlarca, yüzlerce kıyafetime uygun saat, ayakkabı, çanta takı ..Üniversite de arkadaşlarım hatırlar belki her gün başka kıyafet , her gün solaryum, dışımla o kadar meşguldüm ki içimi iç sesimi hiç duyamadan geçiyormuş günler Sonra yukardan bir uyarı geldi iç sağlığın kıymeti fikri düştü aklıma. Şimdiki ben yok saatim çizilir mi, yok su geçirir mi ,yok saçım, yok kıyafetim hepsini ellerimle paketleyip ihtiyaç sahiplerine verdim. Gittim kendime plastik saat aldım, topuklu ayakkabılarımı rafa kaldırdım. Bir çift süperstar iyi hissettirdi. Sadeleşmek günden güne dönüştürüyordu beni. Şimdi her yaz, her kış bir kaç parçaya takar üstüme çıkarım. O zamanlar kendime kızgındım ,şimdi arkadaşlarım kızgınlar boşvermişliğime...Orta yola ,daha görecek günlerimizde varacağız.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nusret Gökçe'den Anneler Günü paylaşımı: Takım elbise emanet