Seda Bakan: Şimdilik ikinci bebek yok

Seda Bakan, Ekim 2014’te müzisyen Ali Eren ile hayatını birleştirmiş, Ağustos 2019’da kızı Leyla’yı kucağına almıştı. Hem kariyer, hem de çocuk yapan oyuncu, Şamdan Plus dergisinin sorularını yanıtladı...

19 Kasım 2021, Cuma 07:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

“Çalışmak bana hep iyi geliyor, kendimi daha zinde hissediyorum. Bebeğime de eşime de zaman ayırabiliyorum.”

“Hayatta her zaman her şey yolunda gitmeyebilir. İyi gibi görünen olayların arkasında aslında büyük zorluklar yatabilir. Ama engeller aşılmak için vardır. Zorlukların beni yıldırmasına izin vermem, pes etmem, iyimser olmaya çalışırım.”

“Şimdiye kadar duyduğum en ilginç iltifat kayınvalidemden geldi. Tanıştığımız zaman ‘Hoş geldin kurşun kalem’ demişti bana.”

“En büyük şansım; bir insanda hem aşkı hem arkadaşlığı bulmak. Henüz evlenmemiş genç arkadaşlarıma bunu tavsiye ediyorum.”

“Şu an için ikinci bir bebek planımız yok. Yaşamımda hiçbir şey bana Leyla’nın verdiği heyecanı vermedi. Benim dünyamın en güzel şeyi kızım Leyla.”

“Hiç önyargılı biri değilim. İlk görüşte kimse kimseyi tanıyamaz ki. Benim eğlenceli biri olduğumu söylerler. Hatta eşime de ‘Aaaa, ne güzel Seda senin hayatında olduğu sürece yaşlanmazsın’ diyorlar...”

‘AİLEM İSTEMEDİ’

‘AİLEM İSTEMEDİ’

“Her yeni olayda kendimi keşfediyorum. Psikolojiyle ilgileniyorum, kitaplar okuyorum. Oyunculuğa başladığımda ailemden çok destek almadım.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Elçin Sangu'dan şaşırtan itiraf: İki kez reddettim