Seda Sayan'ın Erkan Çelik'tan ayrılma nedeni ortaya çıktı

Seda Sayan'ın Erkan Çelik'tan ayrılma nedeni ortaya çıktı

Seda Sayan, Erkan Çelik'le altı yıllık birlikteliğini bitirdi. Herkesin merak ettiği ayrılık nedenini ile kulislerde konuşulanlara göre Sayan’ın oğlu Oğulcan...

12 Mart 2017, Pazar 10:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Erkan Çelik’le altı yıllık birlikteliğini bitiren Seda Sayan'ın ayrılık nedeni oğlu Oğulcan'ın, annesinin resmi nikah kıymasına karşı çıkmasıymış.

Sayan’ın Sinan Engin’den olan çocuğu Oğulcan’ın kendisini istemediğini duyan Çelik çok sinirlenmiş ve sanatçıyla büyük bir kavga etmiş. Sayan bu kavga sonrası ayrılık kararı almış.


DOSTLUĞUMUZ BAKi


Sözcü'nün haberine göre; Ayrılık haberinin ardından yazılı bir açıklama yapan Seda Sayan, “İş yoğunluğumuz ve altı yıllık beraberliğin yorgunluğu ilişkimizi tüketti. İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir” açıklaması yaptı.Ancak kulislerde konuşulanlar Sayan'ın açıklamasından çok farklı…
 

TÜM AiLESİNİ SiLDi


İddiaya göre Oğulcan Engin, resmi nikahla evlenmek isteyen annesini bu kararından vazgeçirdi. Çift de bu nedenle büyük bir kavga etti. Sayan, ayrılığın ardından Instagram hesabını kapatırken Erkan Çelik de Sayan'ın bütün ailesini sosyal medya hesaplarından sildi.


Seda Sayan ile Erkan Çelik'ten beklenen açıklama


55 yaşında olan Seda Sayan, resmi olarak 7 kez nikah yaptı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mine Tugay, dövmesiyle dikkat çekti