Seda Sayan'ın programında ne oldu?

Seda Sayan programına, son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gülben Ergen'i konuk olarak almıştı. Gülben Ergen'i konuk alması çok konuşulmuştu. Ardından Gülben Ergen ile tartışmalı olan Seren Serengil, Seda Sayan'ı takipten çıkarmıştı. Önceki gün ise Seda Sayan, Demet Akalın'ı eşi Okan Kurt ile programına konuk olarak almıştı. Demet Akalın ile Seda Sayan'ın samimiyetleri gözden kaçmamıştı. Ancak bu samimiyet uzun sürmedi

11 Ocak 2018, Perşembe 12:45
A A

Seda Sayan'ın önceki gün konuğu Demet Akalın, Kerimcan Durmaz, Gülşah Saraçoğlu ve Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'tu. Daha önce programına Gülben Ergen'i alan Seda Sayan'ın Demet Akalın'ı alması oldukça konuşulmuştu.

Ayrıca programda Demet Akalın ve Seda Sayan'ın samimiyeti gözlerden kaçmamıştı. Ta ki o ana kadar...

Demet Akalın'ın biyografisinin anlatıldığı videoda eski sevgilisi İbrahim Kutluay'a da yer verilince şarkıcı oldukça gerildi.

Demet Akalın, İbrahim Kutluay ile "Senin Anan Güzel mi?" şarkısında kamera karşısına geçmişti. Seda Sayan'ın programında da dün bu klibe yer verilince Demet Akalın sinirlendi.

Demet Akalın, program biter bitmez Seda Sayan'ı sosyal medyadan takip etmeyi bırakmış, Okan Kurt ise tepkisiz kalmıştı.

SEDA SAYAN ÖZÜR DİLEDİ

SEDA SAYAN ÖZÜR DİLEDİ

Seda Sayan yaşanan kriz üzerine canlı yayında Okan Kurt'tan özür diledi. Seda Sayan şu açıklamayı yaptı:

''Büyük bir özür borcum var. Çok sevdiğim, nikah şahidi olduğum Okan Kurt'tan özür diliyorum. Ekibim adına özür diliyorum. Senden ve eşinden özür diliyorum. Ben senin ablanım. Sen de beni kırmadın programıma geldim. Benim haberimin olması mümkün değil... Sabaha kadar ağladım. İster kabul edin, ister etmeyin... Ben sizden kendim ve ekibim adına özür diliyorum. Okan hayatımda kaybetmeyi isteyeceğim son delikanlı. Umarım özrümü kabul ederler... Kimseyle küs kalmak istemiyorum.''

OKAN KURT'TAN SEDA SAYAN'A YANIT

OKAN KURT'TAN SEDA SAYAN'A YANIT

Seda Sayan'ın canlı yayında özür dilemesinin ardından Okan Kurt'tan yanıt geldi. Okan Kurt'un açıklamalarını Demet Akalın, Instagram hesabından paylaştı. Okan Kurt açıklamasında şunları söyledi:

Değerli dostlarım; Dün saat 15:00'de başlayan ve Show TV ekranlarında Seda ablamın programına ailecek katılarak, ailemiz gibi gördüğümüz ablamızın programında ona yeni yayın döneminde biraz da olsun desteğimizi hissettirmek için yanında olmak istedik.Kesinlikle Seda ablamın izni ve bilgisinde olmadığını düşündüğüm gereksiz bir olay oldu. Bu olayın ayrıca büyütülecek ve konuşulmaya değecek bir konu olmadığını da düşünüyorum.

Teknik ekibin ve montajda çalışan kardeşlerimizin amatörlük içeren bu hataları için, yüreği güzel olan ablam gereğinden fazla onlar adına özür dileyerek, yine ne kadar büyük kalbi olduğunu herkese göstermiştir. Ben her zaman Seda Annemin damadı olarak, o da benim uğrum nikah şahidim olmaya devam edecektir. Sevgi ve saygılarımla"

Seda Sayan, Okan Kurt'un açıklamasını kendi Instagram hesabında 'Seni çok seviyorum annem ben' notuyla paylaştı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.