Seda Sayan, sperm bankası da neymiş, ne inşaat işçileri var dedi, tepki yağdı

Seda Sayan, sperm bankasından hamile kalmak isteyen Ece Gürsel'e "Ne gerek var inşaat işçileri var ya" dedi. Seda Sayan'ın sözleri sosyal medyanın diline düştü

06 Mart 2018, Salı 11:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Show TV'ye yayınlanan programına manken Ece Gürsel'i konuk alan Seda Sayan, söylediği sözlerle sosyal medyanın gündemine oturdu.

EMEKÇİLERE YAPTIĞI MUAMELE HERKESİ KIZDIRDI

EMEKÇİLERE YAPTIĞI MUAMELE HERKESİ KIZDIRDI

Programda Ece Gürsel sperm bankasından çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Seda Sayan da bunun üzerine "Ne gerek var inşaat işçileri var ya" diye cevap verince sosyal medya ayağa kalktı. Sayan'ın emekçilere yaptığı muamele herkesi kızdırdı.

İşte Seda Sayan'a gelen yorumlardan bazıları:

İşte Seda Sayan'a gelen yorumlardan bazıları:

Seda Sayan'la İnşaattayız, Hülya Avşar'la Kır Dizini Otur Evinde. Yakında ekranlarda. Evet midem bulanıyor sizden"

Seda Sayan inşaat fantezilerini bakalım o mağrur insanlar kabul edecek mi? Kim ne yapsın sizleri! Herkesin ahlak seviyesi sizin kadar eksilerde değil."

Ülke olarak artık daha fazla ne yaşayabilirz ki dedikten sonra her defasında yine hayret içinde kalıyorum, çok sevgili Seda Sayan ablacığım bugünkü şoka girme kotamı doldurdun, teşekkürler. İnsan gerçekten ama gerçekten hayret ediyor!"

Seda Sayan nereden bileceğiz sperm bankasına ihtiyaç olmadığını? Tatava yapma link at!"

İnsanın kendi kendine yaptığınuı kimse yapmazmış derler. Kadının da kendine yaptığını erkek yapmıyor. Bir yanda Mehmet Aslantuğ aslanlar gibi kadınları savunuyor diğer yanda Hülya Avşar ve Seda Sayan nelerden söz ediyor..."

Seda Sayan'ı sevmeyen bir tek ben miyim? Ne saçma sapan bir gündem olmuş bu nedir ya!"

İnşaat işçileri proletaryanın bekçileridir"

Seda Sayan'ın demecinden sonra mudiler panik yapıp sperm bankasından spermlerini çekmeye kalkarsa banka batar. Topluma mal olmuş insanların biraz daha ne dediğini bilmesi lazım"

Dün Hülya Avşar, bugün Seda Sayan geyiği. Yıldım vallahi yıldım"

-Bu rezilliğe daha ne kadar maruz kalacağız?-Seda Sayan neden inşaat işçilerini damızlık olarak görüyor?-Seda Sayan tecrübe mi etmiş...-Seda Sayan 70'lik nine olmuş ama hâlâ "Ahlak" denilen kavramdan haberi yok.-Seda Sayan ve Hülya Avşar yok olabilir mi lütfen?-Seda Sayan'ın ve Hülya Avşar'ın son günlerde ki edepsizliği iyice mide bulandırmaya başladı. Ülkede ciddi bir ahlak sorunu tam gaz devam ediyor.-Sperm bankasından hamile kalmak isteyen Ece Gürsel'e “Kız yazık ne inşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? diyen Seda Sayan’a destek, İnşaat İşçileri Derneği’nden geldi; Her zaman Türk kadınının yanındayız. Bu uğurda üstümüze düşen görevi yapmaya hazırız.-Patavatsızlıkla dobralığı karıştıran kadın Seda Sayan.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Irina Shayk New York sokaklarında çekimde