Seda Sayan ve Demet Akalın tartışmasına yapım şirketi noktayı koydu

Demet Akalın ve Alişan'ın Star TV'deki sabah programı anlaşmalarının sona ermesi nedeniyle ikili ekranlara veda etti. Onların yerine Seda Sayan'ın gelmesiyle ise ünlü isimler birbirine demediğini bırakmadı. Yaşanan bu olayın ardından yapım şirketinden açıklama geldi.

31 Mayıs 2021, Pazartesi 10:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Star TV'de Alişan ile birlikte yaptıkları “Demet ve Alişan’la Sabah Sabah” programı sona eren Demet Akalın, programın bitmesinin nedeni olarak gördüğü Seda Sayan'ı Instagram'da engellemişti.

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Seda Sayan ise, "Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam" diyerek kendisini savunmuştu.

Programlarının bitmesiyle kendisinin bir ilgisi olmadığını belirten Sayan, Demet Akalın'a cevap vererek "TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce. Sorduğumda 'sorun yok, anlaşabilirsin' mesajın elimde duruyor, komik olmayın. Sizi kovmadılar anlaşmanız bitti" ifadelerini kullanmıştı.

DEMET AKALIN YANIT VERDİ

Kısa süre sonra Akalın ise, "Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33'te 'Sakın inanmayın böyle abuk sabuk haberlere canlı yayın yapamam çocuklar' diye mesaj attın. Ben de, 'Sıkıntı yok' dedim. 

Cuma günü program bitişi, 'Ben başlıyorum' diye sormadan mesaj attın. Biz ekiple ağlarken bu mesaj... Cenaze evine davulla gidilmez. Sen bunu daha iyi bilirsin. Profesyonellikte her şey olur. Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler. Bilgine" diye Sayan'a karşılık vermişti.

PROGRAMIN ANLAŞILAN TARİHTE BİTTİ

Yaşanan bu olayların ardından ise Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programının yapım şirketinden açıklama geldi. Açıklamada programın daha önceden belli olduğu tarihte sona erdiği ve yeni sezonda Seda Sayan ile sabah programı yapılacağı duyuruldu.

"Star TV için hazırlanan ve başarılı bir sezonun ardından final yapan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah“ programı sözleşmede öngörülmüş olduğu tarihte sona ermiştir. Her iki taraf da sözleşmenin gereğini eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir.

Hemen akabinde de sayın Seda Sayan’a teklif götürülmüş ve yine Star TV’de yeni sezonda yayınlanmak üzere başka bir program için kendisiyle anlaşma sağlanmıştır. 

Dolayısıyla bir programın bitirilip diğer bir program için anlaşma yapılmasının birbiriyle ilintisi yoktur. Sözleşme süresi sonunda biten bir programın ardından başka bir program için görüşmelerin yapılması doğal bir süreçtir. 

Bu vesile ile global medya olarak değerli sanatçılarımız Demet Akalın ve Alişan’a bir kez daha teşekkür ediyor, Türkiye’nin sultanı Seda Sayan’a da “Hoşgeldiniz” diyoruz. Bugüne kadar Türkiye’nin en çok izlenen ve ses getiren yapımlarına imza atan “Global medya” yeni projelerle izleyicilerin karşısında olmaya devam edecektir."

 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Joe Lara hayatını kaybetti