Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil arasındaki buzlar eridi: Sınırı aştım, hata yaptım

Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki kavga magazin gündemine bomba gibi düştü. Sayan, Erbil'in kendisi hakkındaki sert eleştirilerine şok bir iddia ile yanıt verdi. Karşılıklı suçlamalar sonrasında ikili arasındaki buzlar eridi.

16 Haziran 2021, Çarşamba 21:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki kavga magazin gündemine bomba gibi düştü. Bir dönem yakın dost olan ikilinin sitem ile başlayan tartışması ağır suçlamalara dönüştü. Sayan, ünlü şovmenin evinde çalışan bir kadına cinsel saldırıda bulunduğunu iddia etti.

Bunun üzerine açıklama yapan Erbil ise "Ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı?" ifadelerini kullandı. Sansasyonel iddia sonrasında Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından, "Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım. Özür diliyorum" açıklamasını yaptı.

Sayan da bu sözleri Instagram hesabından yayınladı. İkili aralarındaki buzları eritti.

Tecavüz suçlamasına kadar dayandı

Tecavüz suçlamasına kadar dayandı

Bir dönem yakın dost olan Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki söz düellosu tecavüz suçlamasına kadar dayandı. Erbil, arkadaşı Tolga Yüce'nin, "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı.

Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar" sözünü Instagram hesabından paylaştı.

"Sağlık durumumu sormadı"

"Sağlık durumumu sormadı"

Erbil, ardından katıldığı televizyon programında, "Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı...

Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar" dedi.

"ALLAH ISLAH ETSİN"

"ALLAH ISLAH ETSİN"

Erbil'in paylaşımına ve açıklamalarına oldukça kızan Seda Sayan, "Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor" sözleriyle ünlü şovmene karşılık verdi.

"Sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur"

"Sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur"

Kızgınlığı geçmeyen Seda Sayan, bu kez sosyal medya hesabından Erbil'e ağır bir suçlamada bulundu. Ünlü şovmenin evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini belirten Sayan, “Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır...

Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin" yazdı.

"Dua et çocuklarının hatırına"

"Dua et çocuklarının hatırına"

Bir çocuk annesi Seda Sayan, bir süre sonra Erbil'e ağır suçlamalarda bulunduğu paylaşımını silerek; "Dua et çocuklarının hatırına. Allah'tan af dile benden değil" dedi.

Paylaşımını sildi

Paylaşımını sildi

Seda Sayan'ın iddiasından sonra Erbil'den açıklama geldi. "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar" paylaşımını silen ünlü şovmen ardından şu ifadeleri kullandı...

"Sınırı aştım, hata yaptım"

"Sınırı aştım, hata yaptım"

"Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz. Ama sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanları olabileceğim konusunda uyardılar...

Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı madem böyle bir şey vardı niye sustun diye? Her neyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın."

"Aramıza kimse giremez"

"Aramıza kimse giremez"

Mehmet Ali Erbil, bugün bir paylaşım daha yaparak, "Seda benim canımdır, kardeşimdir... Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım, özür diliyorum. Aramıza kimse giremez, girmesin de..." yazdı. Seda Sayan'ın, gönderiyi kendi hesabında paylaşması dikkat çekti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Dizdar'dan ayrılık açıklaması