Seda Sayan'dan Ezgi Eyüboğlu'na övgü: Çok güzel ve tatlısın!

Şarkıcı Seda Sayan, Bodrum'daki ünlü restoranda sahne aldı. Sayan'ın dinlemeye gelenler arasında oğlu Oğulcan Engin ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu da vardı. Ünlü şarkıcı, sahneden Eyüboğlu'na övgüler yağdırdı.

29 Haziran 2020, Pazartesi 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Karantina günlerini dinlenerek geçiren Seda Sayan, aylar sonra çok özlediği sahnelere döndü. Bodrum'da sahne alan Seda Sayan'ı oğlu Oğulcan Engin ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu yalnız bırakmadı.

Oğluna ve sevgilisine 'Hoşgeldin' diyen Sayan, "Maşallah çok güzel ve tatlısın. Birbirinize çok yakışıyorsunuz. Allah tamamına erdirsin" sözleriyle Eyüboğlu'na övgüler yağdırdı.

Seda Sayan, daha önce de oğlunun ilişkisi için, “Aşklarını ilk gördüğüm anda sevindim. Ezgi çok hanım ve güzel bir kız” yorumunu yapmıştı.

'En güzel ayakkabılar bende'

'En güzel ayakkabılar bende'

Sahne kıyafetiyle de dikkat çeken Seda Sayan, ayakkabılarının, oğlu Oğulcan'ın Anneler Günü hediyesi olduğunu belirtip, "En güzel ayakkabılar bende" diyerek, Ezgi Eyüboğlu'na göz kırptı.


Şimdilerde Bodrum'da tatilin tadını çıkaran Oğulcan Engin ile Ezgi Eyüboğlu, şezlong fiyatıyla çok konuşulan Maça Kızı’nın günlük kirası bin TL olan şezlonglarında görüntülendi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ, evlerini ailesine verdi kendi kiraya çıktı