Seda Sayan'dan takipçisine Onur Büyüktopçu cevabı!

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Yemekteyiz' programını Onur Büyüktopçu'dan devralan Seda Sayan, ünlü oyuncuyu işinden ettiği yönünde yorumlara maruz kalmıştı. Usta sanatçı, aynı konu hakkında yorum yapan takipçisine cevap verdi.

04 Haziran 2020, Perşembe 09:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz yıl 'Yemekteyiz' programını Onur Büyüktopçu’dan devralan Seda Sayan, hala ünlü oyuncuyu işinden ettiği yönünde yorumlar alıyor.


Ünlü şarkıcı, "Herkes sanıyor ki; ben geldim ve Onur işinden oldu. Asla böyle bir şeyi kabul etmiyoruz. 'Yemekteyiz’in gerçek ve en güzel yüzü odur” demişti.

'Seda Sayan benim canımdır'

'Seda Sayan benim canımdır'

Onur Büyüktopçu ise "Asla bir ekmekle oynama olayı söz konusu değil. Seda Sayan benim canımdır” ifadelerini kullanmıştı.

Seda Sayan’ın 'Yemekteyiz' sunuculuğunu bırakacağı kesinleştikten sonra programın fanları çeşitli sosyal medya paylaşımlarına yorum yapmaya başladı.

Bir kullanıcı “Ne kadar inkar ederse etsinler insanlar, Onur’un kendi isteğiyle 'Yemekteyiz’i bıraktığına inanmadı” mesajını yazdı.


Kullanıcıya cevap veren Sayan, "Hem beni takip edip, hem de dangalakça yorum yapıyorsun. Onur 50 kere ‘Ben bıraktım’ dese de inanmazsınız. Allah bu vatanı sizin gibilerden korusun, yazık. Şimdi s...ir git sayfamdan" ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (4 Haziran 2020)