Seda Sayan'ın iddiaları Erbil'in eski eşi Tuğba Coşkun'a soruldu!

Seda Sayan’ın Mehmet Ali Erbil, hakkındaki ‘tecavüz’ iddiası sonrası o dönem evli olduğu Tuba Coşkun’a basın mensupları tarafından yöneltildi. Coşkun, kendisine sorulan bu sorunun ardından agresif tavırlar sergiledi.

18 Haziran 2021, Cuma 16:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dönem yakın dost olan Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki söz düellosu tecavüz suçlamasına kadar dayandı. 

Erbil, arkadaşı Tolga Yüce'nin, "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar" sözünü Instagram hesabından paylaştı.

Erbil'in paylaşımına ve açıklamalarına oldukça kızan Seda Sayan, Erbil'e ağır bir suçlamada bulundu. Ünlü şovmenin evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini belirten Sayan, “Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz.

 Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. 

Tuğba Coşkun ise önceki gün Etiler’de bir AVM’de görüntülendi. Seda Sayan’ın magazin gündeminde bomba etkisi yaratan iddialarıyla ilgili konuşmak istemeyen Tuğba Coşkun, muhabirlerin soruları karşısında sinirlendi.

Coşkun, “Bu konuda hiçbir şey söylemeyeceğim, lütfen” diyerek panikle kameralardan uzaklaştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian'dan kaset itirafı