Seda Sayan'ın ilham olacak 10 güzellik imzası

Türkiye'nin kolay kolay gündeminden düşmeyen Seda Sayan, ekrandaki bebeksi görünümüyle her zaman ilham oldu. Sarı saçları, aydınlık makyajı, neşeli halleriyle oturma odalarımıza ışık saçtı. Yaşını hiçbir zaman açık etmedi, Seda Sayan her zaman incecikti, gülüşü bazen kaz ayaklarını ortaya çıkarsa da gözlerinin içi her zaman güldü. Türkiye'nin kendine en iyi bakan kadını olsa da bizce güzelliğinin sırrı, gülüşündeki samimiyet. Hazır yaz gelmiş, düğün trafiği yaklaşmışken işte Seda Sayan'dan ilham olacak 10 güzellik imzası!

12 Haziran 2020, Cuma 14:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Transparan sahne elbiseleri

Transparan sahne elbiseleri

Transparan kıyafetler her zaman yürek ister. Seda Sayan ise Türkiye'de transparan elbiseleri en özgüvenle taşıyan kadınlardan. Transparanı ve ışıltılı taşları en çok onun üzerinde görmeyi seviyoruz.

Platin sarı saçları

Platin sarı saçları

Seda Sayan'ı bugüne kadar hiç farklı bir saç rengiyle görmedik. Onca boyamaya rağmen saçları hep yumuşacık ipeksi görüntüsünü koruyor. Bu görünümü yakalamak öyle kolay değil, saçlarını uzun zaman ayırdığı çok belli Seda Sayan'ın.

Doğal kaşları

Doğal kaşları

Seda Sayan, kalın ve koyu renk kaş modasının top noktaya ulaştığı yıllarda bile kaşlarını hep doğal tuttu. Sarı saçları ve kaşlarının arasındaki ton farkını her zaman minimal tuttu. Fazla kavisli ya da fazla düz kaşları tercih etmedi. Bu da ifadesindeki orijinalliği korumasını sağladı.

Beyaz teni

Beyaz teni

Seda Sayan hiçbir zaman saatlerce güneşlenen, solaryum kullanan çok bronz ten kullanan bir kadın olmadı. Beyaz teni, hem hep bebeksi göstermesini sağladı hem de cildini güneşin zararlı ışınlarından korudu.

Şeftali tonları

Şeftali tonları

Seda Sayan makyajında dudaklarını da yanaklarını da genelde şeftali tonlarında tutuyor. Biz de sarı saç ve beyaz tenle en uyumlu renklerin şeftali tonları olduğunu düşünüyoruz.

Kısa tırnakları

Kısa tırnakları

Seda Sayan'ı uzun tırnaklarla görmek zordur. Tırnaklarını genelde kısa tuttar, b u hem tertemiz bir görüntü hem fresh'lik sağlıyor.

Hacimli saçlar

Hacimli saçlar

Seda Sayan saçını topuz kullansa bile genelde dağınık topuzlar kullanıyor, hacimli saçların, iri dalgaların her zaman daha dinamik ve genç bir görünüm sağlayacağını biliyor.

Gözlerinin rengini ortaya çıkarır

Gözlerinin rengini ortaya çıkarır

Gözlerinin altında çektiği su yeşili kalem, gözlerinin rengini ortaya çıkarmasındaki en güzel yardımcısı.

İri gözlükler

İri gözlükler

Siz Seda Sayan'ı hiç ufak camlı gözlüklerle gördünüz mğ? İri gözlükler hem Seda Sayan'ın ince yüz hatlarına çok uygun, hem de her zaman daha havalı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2020'nin yaz gelinlerine 10 gelin makyajı önerisi