Şehirden kaçıp kendilerine ada yaptılar!

24 yıl önce şehirden uzaklaşıp kendi şehirlerini yaratmak isteyen Catherine King ve Wayne Adams adlı çift, tüm dünyayı imrendirecek bir hayata sahip

09 Kasım 2016, Çarşamba 16:42
A A

24 yıl önce şehirden uzaklaşıp kendi şehirlerini yaratmak isteyen Catherine King ve Wayne Adams adlı çift, tüm dünyayı imrendirecek bir hayata sahip.

Bundan 24 yıl önce kalabalıktan uzaklaşıp kendi şehirlerini yaratmak için şehri terk eden Catherine King ve Wayne Adams, kendi seyyar adalarını yarattılar.

Özellikle topraktan uzakta bir yer arayışında olan çift kendi adalarını yaratmaya karar verdiler ve rüya gibi bir yuva inşa ettiler.

Özgürlük Vadisi adını verdikleri ada için çift, “Başka bir yerde yaşamayı hayal bile edemiyoruz. Kendimizi tamamlanmış hissediyoruz” diyor.

500 ton ağırlığındaki seyyar adada, 12 farklı yapı yer alıyor.

Bunlar arasında doğayla uyumlu dört ev, yaşam alanları, bir mutfak, bir atölye, bir dans pisti, bahçeler, bir sanat galerisi ve hatta bir de deniz feneri bulunuyor. (Habertürk)

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.