Şehit eşinden ağlatan fotoğraflar

Suriye Afrin’de, 4 aylık eşi Astsubay Fatih Mehmethan’ı şehit veren Gamze, düğün fotoğraflarının aynısını birinci evlilik yıl dönümünde bu kez tek başına çektirdi.

12 Eylül 2018, Çarşamba 07:04 Son Güncelleme: 12 Eylül 2018, Çarşamba 07:04
A A
ÇOCUKLUK AŞKIYDI

ÇOCUKLUK AŞKIYDI

Gamze Mehmethan çocukluk aşkı Fatih ile Eylül 2017’de evlendi. Rüya gibi geçen düğünlerinden önce çektirdikleri fotoğraflar aile albümlerinin ilk kareleri olmuştu. Fatih Mehmethan düğünden 4 ay sonra, 27 Ocak 2018’de Suriye Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düştü.

MASAL KAHRAMANIM

MASAL KAHRAMANIM

Gamze, şehit olduktan 13 gün sonra doğum günü olan Fatih Mehmethan için şunları yazmıştı: “Sevgili canım güzel kocam. Sen benim masal kahramanımdın. 26 yıllık hayatımdan hayal kadar güzel geçtin. Sevgilim, bugün senin 27’nci yaşın. Ölene kadar seninim, öldükten sonra benimsin.”

1 YIL ÖNCE, 1 YIL SONRA

1 YIL ÖNCE, 1 YIL SONRA

Gamze, düğün fotoğrafları çektirdiği yerlere evliliklerinin birinci yıl dönümünde bu kez yalnız gitti.

Boynunda eşinin künyesiyle, aynı fotoğrafları tek başına çektirdi.

‘Bir yıl önce, bir yıl sonra’ başlığıyla paylaştığı fotoğraflardan birinin altına, “anılarımızı yaşamama hiçbir şey engel değil” diye yazdı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.