Şehit ve gazi aileleri ile bayramlaştılar

Şehit ve gazi aileleri ile bayramlaştılar

Şehit ve gazi aileleri ile bayramlaştılar

03 Haziran 2019, Pazartesi 12:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ufuk AKTUĞ/İSKENDERUN(Hatay),(DHA)- HATAY'ın İskenderun İlçe Kaymakamı İskender Yönden ile Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilçedeki şehit yakınları ve gazileri ziyaret etti.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe ile birlikte şehit aileleri ve gazi yakınlarını evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Kaymakam Yönden devletin her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olduğunu belirtti. Başkan Fatih Tosyalı, Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler, sağlıklı ve sıhhat dolu bir yaşam diliyorum diyerek şunları söyledi:
“İlçe protokolümüz ile birlikte, kentimizde ikamet eden gazilerimiz ve şehit ailelerimizi ziyaret ediyor, onların Ramazan Bayramlarını tebrik ediyoruz. Şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret etmek, dertlerini ve sorunlarını dinlemek bizlerin görevi olduğu kadar, yanlarında olmak bizleri de mutlu ediyor. Her zaman yanlarındayız" dedi.

FOTOĞRAFLI
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İskenderun’da bisiklet yolu proje protokolü imzalandı