Şehit aileleri ve gaziler onuruna yemek

Şehit aileleri ve gaziler onuruna yemek

Şehit aileleri ve gaziler onuruna yemek

14 Temmuz 2019, Pazar 17:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, (DHA) – OSMANİYE Valiliği tarafından "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında şehit aileleri ile gaziler ve aileleri onuruna yemek programı düzenlendi.

Gala Sosyal Tesislerin'de düzenlenen etkinliğe Vali Ömer Faruk Coşkun, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Vali Yardımcıları Adem Yılmaz ve Metin Esen, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Hacı Ali Büber, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Balkaya, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, kamu ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, şehit aileleri ile gaziler ve aileleri katıldı.
Programın başında, şehit aileleri ve gazilerin bulunduğu masaları tek tek dolaşarak bir süre sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun, şehitlere rahmet, ailelerine de sabır dileklerini ileterek, gazilere şükranlarını sundu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programın devamında Alibeyli Camii Müezzini Bilal Akbulut tarafından Kur'an-ı Kerim okundu.
Vali Ömer Faruk Coşkun ve protokol üyeleri, şehit aileleri ve gazilerle birlikte oturarak yemek boyunca sohbet ettiler. Program, İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu tarafından şehitler için okunan dua ile son buldu.
FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder