Şehitler için mevlit okutuldu

Şehitler için mevlit okutuldu

Şehitler için mevlit okutuldu

25 Ekim 2019, Cuma 15:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Tahsin BAYTAR/DİNAR,(DHA) - AFYONKARAHİSAR'ın Dinar ilçesine bağlı Dikici köyünde şehitler için mevlit okutuldu, dua edildi.

Dinar ilçesine bağlı Dikici Köyü Muhtarı Osman Gürcan ve azaları tarafından tüm şehitler ve Barış Pınarı Harekatı'na katılan askerler için mevlit okutuldu. Köy camisindeki mevlidin ardından yağmur duası yapıldı. Cuma namazının ardından ise askere gidecek gençler köy meydanında asker duası yapıldı.

Programa, Kaymakam Selami Kapankaya, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Necip Kaçar, İl Genel meclis üyeleri Bilal Demiröz, Murat Orhan, Ahmet Çetin, Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Nuri Öztürk, Ziraat Odası Başkanı Cengiz Güçlü, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Dikici Köyü Muhtarı Osman Gürcan, yaptığı açıklamada, "Barış Pınarı Harekatı'nda ve bütün şehitlerimiz için köy muhtarlığımızca mevlit okuttuk. Şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Burada rahatça cuma namazını kılabiliyorsak şehitlerimizin sayesindedir. Köyümüzden askere gidecek gençlerimiz için dua etti. Ayrıca yağmur duası yaptık" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dinar'da Hıfzıssıhha Kurulu toplandı