Şehre serpilen yıldız tozları

Dünyanın önde gelen trend avcıları önümüzdeki seneyi ‘gümüş kıyafetler yılı’ ilan etti. Başta yüksek modayı etkileyen ince işçilikli ışıltılı elbiseler, işe gittiğiniz alelade bir günü bile ‘Great Gatsby’ filminin konu edildiği bir partiye çevirebilir

19 Kasım 2016, Cumartesi 09:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyanın önde gelen trend avcıları önümüzdeki seneyi ‘gümüş kıyafetler yılı’ ilan etti. Başta yüksek modayı etkileyen ince işçilikli ışıltılı elbiseler, işe gittiğiniz alelade bir günü bile ‘Great Gatsby’ filminin konu edildiği bir partiye çevirebilir.

Pul payetler, metalik gece elbiseleri yıldız tozuna bulanarak hayatınızı değiştirmeye geliyor. İncecik payetlerin adeta giyeni ışıltı yağmuruyla yıkadığı elbiseler, aynı pırıltıyı taşıyan ayakkabılar ve takılarla kombinleniyor.

GÖZ ALICI DETAYLAR

GÖZ ALICI DETAYLAR

Kıyafet tercihini sade gümüşlerin tel tel aktığı bir elbiseden yana kullanan herkes, girdiği her ortamda adeta hayatının başrolüne oynuyor. Moda dünyasının pırıltılı illüzyonları içinde şimdiye kadar kimsenin kolay kolay cesaret edemediği görüntülerle bu kış her detayı ‘normal', ‘günlük' havasında karşımıza çıkıyor.

ANA TEMA RAHATLIK

ANA TEMA RAHATLIK

Koleksiyonlar söz konusu olduğunda 2017 yılında anahtar kelime rahatlık. Bedene yapışmayan formlardaki tasarımlar hafif kumaşlarla vücut buluyor. Bu göz alıcı tasarımlara ışıltılar eşlik ediyor. Belden kuşaklı kimono elbiseler, düşük omuzlu halter yaka elbiseler ve derin yırtmaçlı ceketlerin ortak noktası daha fazla hareket özgürlüğüne odaklanması.

SADE AMA ÇARPICI

SADE AMA ÇARPICI

Doğu esintileri, pırıltıları modern bir yorumla sıra dışı giysilere dönüştürüyor. Modernize edilmiş tel gümüşler ve bakır tonları, bazen otantik elbiseler, bazen de sade ama çarpıcı görüntüler oluşturuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşırı terlemeyi önleyecek 7 etkili yöntem