'Şehzade Mehmet' haremi bırakıp kaçtı

1 ay önce sevgilisi Ezgi Eyüboğlu'ndan ayrılan Muhteşem Yüzyıl'ın 'Şehzade Mehmet'i Gürbey, önceki akşam 3 genç kızla Asmalımescit'teki Zilly Pera'da eğlendi. Kulübün kapısında habercilerin olduğunu öğrenen Gürbey İleri, kızları kulüpte bırakıp kaçtı

20 Mayıs 2013, Pazartesi 09:29
A A
'Şehzade Mehmet' haremi bırakıp kaçtı

‘Muhteşem Yüzyıl’ın ‘Şehzade Mehmet’i Gürbey İleri 1 ay önce sevgilisi Ezgi Eyüboğlu’ndan ayrılmıştı. Gürbey İleri önceki akşam 3 genç kızla Asmalımescit’teki Zilly Pera’da eğlendi. Kulüpten çıkacağı sırada kapıda habercilerin olduğunu öğrendi. Hızla geri dönüp içeride beklemeye başladı. Aradan 3 saat geçti. Zilly Pera çalışanları “Abi kapatıyoruz, kusura bakma” dedi.

BÖYLE PLAN GÖRÜLMEDİ

Gürbey İleri, 3 genç kızı bırakıp hızla çıktı. Habercilere içeride yalnız eğlendiğini söyledi. Genç kızlar da Gürbey İleri’nin arkasından kulübü terk etti. Kapıda flaşlar patlayınca kaçıştılar. İçlerinden biri “Valla yeni tanıştık. Bir şey yok. Abim beni mahvedecek” diye korktu. Diğeri “Biz öğrenciyiz. Bir daha olmayacak” dedi.

Gürbey İleri olan biteni 200 metre ötede taksinin içinde izledi. Bu sırada bir haberci Gürbey İleri’yi fark etti. Taksiden inip koşan Gürbey İleri izini kaybettirdi.

Uğur KOTAN/POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hadise yürekleri hoplattı