Seks ölçen uygulama!

"Seks performansınızı" ölçtüğünü iddia eden bu iPhone uygulaması, çok konuşulacak gibi...

15 Ağustos 2013, Perşembe 00:02
A A

Teknolojiden faydalanarak "seks performansınızı" ölçen bu ilginç uygulama, iPhone ile "yatak verilerinizi" topluyor ve size bazı istatistikler sağlıyor.

Spreadsheets adlı uygulamanın yetenekleri arasında tanıştığınız kişilerin kaydını tutmak (tarih, saat ve performans olarak), "eyleminizin" ne kadar sesli olduğunu ve ne kadar uzun sürdüğünü kaydetmek var. İsmiyle Excel tablolarını hatırlatan uygulamanın Excel ile ilgisi pek yok. Uygulama, kullanıcının hareketlerini ve ses seviyelerini iPhone'un ivmeölçeri ve mikrofonu yoluyla algılıyor.

Uygulamaların geliştiricileri, Spreadsheets'in asla ses ve video kaydetmediğini söylüyor. Bunun yanında verileriniz, telefonda güvenle saklanıyor, internete herhangi bir şekilde gönderilmiyor. Ağustos ayı boyunca 1.99 dolara satılan uygulama, bu tarihin ardından 2.99 dolara dağıtılacak.

Seks performansınızı ölçtüğünü iddia eden Spreadsheets'in tanıtım videosunu izleyin!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.