Seksi dans polisleri yaktı

New York'ta düzenlenen festival yürüyüşünde kostümlü kadınların polislerle yaptığı seksi danslar polislerin başına dert açtı

13 Eylül 2011, Salı 11:29
A A

York'ta yasayan Karayip ülkeleri asıllı ABD'lilerin her yıl geleneksel olarak düzenlediği 'West Indian Yürüyüşü', bu yıl bir skandala sahne oldu. Yürüyüş sırasında, güvenliği sağlamakla görevli York Polis Departmani (NYPD) görevlilerinin, yürüyüşe katılan yarı çıplak kadınlarla seksi danslara katılması ABD kamuoyunda şok etkisi yarattı.

York Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, yürüyüş sırasında bazı polis memurlarının görevlerini unutarak, yürüyüşe katılan kişilerle cinsel temas içerikli davranışta bulunmalarının kabul edilemez olduğunu ve söz konusu polis memurları hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

SİVİL YAPSA CİNSEL TACİZ OLUR

Sivil birisinin ayni davranışı yapması durumunda, cinsel taciz gerekçesiyle polis tarafından gözaltına alınması gerektiğini belirten yetkililer, yürüyüşçülerle 'masum olmayan danslar' sergileyen NYPD elemanlarının kimliklerini açıklamadı.

Görüntülerin bir sosyal paylaşım sitesinde internet ortamına düşmesinin ardından, Yorklulardan binlerce telefon aldıklarını da belirten NYPD yetkilileri, memurlarının uygunsuz davranışları yüzünden kamuoyundan özür dilemek zorunda kaldı.

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer5993","5993","201109","5993-1.jpg");

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.