Seksten sonra çok eğlenirim diyen Nilgün Belgün bir açıklama daha yaptı

Geçen günlerde POSTA'dan Behzat Uygur'a özel hayatıyla ilgili konuşan usta tiyatrocu Nilgün Belgün'ün seks itirafı olay olmuştu. Nilgün Belgün 'Seks yaparken sadece karşımdaki insana konsantre olurum. Seks bitince çok eğlenirim. Zaten eğlenmediğim adamla beraber olmam.' ifadelerini kullanmıştı. Nilgün Belgün çok konuşulan itirafıyla ilgili bir açıklama daha yaptı

11 Ocak 2018, Perşembe 11:29
A A

Türkiye'nin tek başına sahneye çıkan tek kadın komiği. Sahnede 41 yılını tamamladı. Tek kişilik, 'Aşk ve Komedi' oyunu 5. sezonunda, tıklım tıklım. Yaşı olmayan kadın hala erkeklerin radarında.

Geçen günlerde POSTA'dan Behzat Uygur'a özel hayatıyla ilgili konuşan usta tiyatrocu Nilgün Belgün'ün seks itirafı olay olmuştu. 

Nilgün Belgün, 'Seks yaparken sadece karşımdaki insana konsantre olurum. Seks bitince çok eğlenirim. Zaten eğlenmediğim adamla beraber olmam.' ifadelerini kullanmıştı.

Nilgün Belgün, 'Sadece evliliklerini mi anlatıyorsun, flörtler yok mu?' sorusuna ''Onları da katsam bir hafta oturup izlemesi gerekir seyircinin. Hiç olmazsa diğerleri üç tane. Bir eşle iki kez evlendim, yani dört nikahım, üç cenazem var. Hiçbirini öldürmedim korkma. Süründürmüşlüğüm var ama öldürmüşlüğüm yok.' şeklinde cevap vermişti.

Usta oyuncu, 'Aşık olduğunda nasıl olursun?' şeklindeki soruya şu cevabı vermişti: 'Ay ben çok mutlu olurum aşık olunca. Aşkı çok severim, aşık olayım diye bahane yaratabilirim.'

'Her ortamda eğlenceli bir kadınsın. Peki yatakta da komiklik yapar mısın?' sorusuna ise 'Yaparım, her yerde yaparım. Seks yaparken yapmam da, sonrasında yaparım. Seks yaparken sadece karşımdaki insana konsantre olurum. Seks bitince çok eğlenirim. Zaten eğlenmediğim adamla beraber olmam. Aynı dili konuşmak lazım karşındaki adamla. Konuşamıyorsan ne seks olur ne evlilik. Bir gün ya da bir saatlik olup biter.' ifadelerini kullanmıştı.

Nilgün Belgün, 'Bayağı ilişki uzmanısın...' diyen Behzat Uygur'a Uzman değilim hayatım, hepsi yaşanmışlıktan ve birikimimden.' sözleriyle cevap vermişti.

Nilgün Belgün, çok konuşulan itirafıyla ilgili yaptığı açıklamada 'Evet seks yapmadan önce, buna aşk da dahil, güldüğüm insanları seçerim. Onun için genelde müzisyenler ya da tiyatrocularla birlikte oldum. Çünkü aktörler egoist oluyorlar' ifadelerini kullandı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.