Selçuk Yöntem: Aşk-ı Memnu'nun kaymağını yiyorum

Selçuk Yöntem, Bloomberg HT'de yayınlanan 'Fatih Altaylı ile Bire Bir' programına konuk oldu. Usta sanatçı, programda 'Aşk-ı Memnu' hakkında konuştu.

13 Ocak 2022, Perşembe 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzun süredir dizilerde rol almayan Selçuk Yöntem, "Dizi başka bir sorumluluk. Dünyanın hiçbir yerinde beş günde 2.5 saatlik dizi olduğunu sanmıyorum. Korkunç bir şey ama hepsini takdir ediyorum" dedi.

68 yaşındaki oyuncu, "Dizide rol alırım ama çok iyi bir konsept olması gerekiyor. Hem haftanın beş günü dizi çekip, hem de tiyatro oyunu oynamak hayatı biraz zorlar. Yaşam matematiği uyarsa olur" ifadelerini kullandı.

Yöntem, 12 yıl önce final yapmasına rağmen Kanal D'de yayınlanan tekrar bölümleri ile hâlâ çok konuşulan 'Aşk-ı Memnu' dizisi ile ilgili dikkat çeken bir itirafta bulundu.


12 YIL OLDU, 100 ÜLKEDE GÖSTERİLDİ

12 YIL OLDU, 100 ÜLKEDE GÖSTERİLDİ

Usta sanatçı, "Aşk-ı Memnu'yu başka bir yere koyuyorum. 12 yıl oldu, seyircide aynı diriliğini ve etkisini gösteriyor. 100 ülkede gösterildi ve yurt dışına gidince bunun kaymağını yiyorum" şeklinde konuştu.

Selçuk Yöntem, "Aşk-ı Memnu'nun kostümü eskimemiş, diyaloğu eskimemiş, çekimi, yönetimi eskimemiş. Eskiyen bir işi 12 yıl gösteremezsiniz" açıklamasını yaptı.

ZENGİN OYUNCU KADROSU

ZENGİN OYUNCU KADROSU

Aşk-ı Memnu'da; Selçuk Yöntem'in (Adnan Ziyagil) yanı sıra Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül Haznedar), Nebahat Çehre (Firdevs Yöreoğlu), Beren Saat (Bihter Yöreoğlu), Hazal Kaya (Nihal Ziyagil), Nur Fettahoğlu (Peyker Yöreoglu), Zerrin Tekindor (Deniz Decourton), Recep Aktuğ (Hilmi Önal), Ilker Kizmaz (Nihat Önal), Batuhan Karacakaya (Bülent Ziyagil) rol alıyordu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gökhan Çıra'dan Selin Ciğerci'ye şaşırtan sürpriz