Selçuk Yöntem'i dolandıran kadın emlakçı, tutuklu yargılanacak

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde oyuncu Selçuk Yöntem'i 350 bin TL dolandırılan emlakçı Yasemin T. ile ilgili polis soruşturması tamamlandı. Yasemin T. Girne Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı. Mahkeme, Yasemin T.'nin tutuklu yargılanmasına hükmetti

12 Mart 2019, Salı 13:06 Son Güncelleme:
A A
Selçuk Yöntem'i dolandıran kadın emlakçı, tutuklu yargılanacak

Mahkemeye bilgi veren polis, Yasemin T.'nin, Selçuk Yöntem'den başka bir kişiyi de dolandırdığını söyledi. Polis'in verdiği bilgiye göre Yasemin T., iki olayda 650 bin TL dolandırıcılık yaptı.

Polis, zanlının kaçma ihtimali olduğunu belirterek, tutuklu yargılanmasını talep etti. Mahkeme de, Yasemin T.'nin tutuklu yargılanmasına karar verdi. 

OLAY NASIL OLMUŞTU?

Oyuncu Selçuk Yöntem, Girne Polis Müdürlüğü'ne giderek, Yasemin T. adlı emlakçı tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayette bulunmuştu. Selçuk Yöntem, polise verdiği ifadesinde, Yasemin T.'ye Girne'de alınacak bir ev için 350 bin TL gönderdiğini ancak evin alınmadığını, paranın da kendisine iade edilmediğini belirtmişti.

Selçuk Yöntem'in suç duyurusu üzerine Yasemin T., Girne'de gözaltına alınmıştı. Yasemin T. tefecilere olan borcu nedeni ile parayı aldığını söylemişti. 

Selçuk Yöntem olayının patlak vermesinden sonra bir iş insanı da Yasemin T. tarafından dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurmuştu.

DHA


Bu haberi de okudularSelçuk Yöntem, evine kavuştu


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin değişimi