Selen Görgüzel'in o sahnesi olay yarattı!

Boşanmak üzere olan bir çiftin hikayesini konu alan 'Seviyorsan Git Ayrıl Bence'ni kadrosunda yer alan Selen Görgüzel rol arkadaşı İrfan Kangı'yla öpüştü. İrfan Kangı, sahne öncesinde seyirciler arasında bulunan Görgüzel'in eşi Hamdi Alkan'dan izin aldı.

18 Kasım 2021, Perşembe 14:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Selen Görgüzel'in, boşanmak üzere olan bir çiftin hikayesini konu alan 'Seviyorsan Git Ayrıl Bence' adlı tiyatro oyununda rol arkadaşı ile öpüşme sahnesi vardı. Üç kişilik komedi türündeki oyunun gala gösterimini izleyenler arasında Selen Görgüzel'in (42) yönetmen eşi Hamdi Alkan'ın da olması dikkat çekti.


'HANIM BENİ EVE ALMAYACAK'

'HANIM BENİ EVE ALMAYACAK'

'Ayhan' ve 'Özlem' karakterine hayat veren ikiliden Kangı, öpüşme sahnesi öncesi Görgüzel'i izlemeye gelen Alkan'a dönerek, "Şimdi Selen Hanım'ı öpeceğim ama sonra bu ilişkimizi etkilemesin, öpebilir miyim? Benim eşim de burada, hanım beni eve almayacak" diyerek, izlemeye gelenleri güldürdü.

Oyunun ardından yöneltilen soruları yanıtlamayan yönetmen Hamdi Alkan'ın (54), "Oyununun önüne geçmek istemiyorum" ifadelerini kullandığı öğrenildi.


Selen Görgüzel'in rol arkadaşı İrfan Kangı, "Hamdi Abi nerede, buralarda mı? Son işte beraber çalışacaktık, muhtemelen kovuldum, başlamadan kovulmuş olabilirim" diyerek, esprili bir açıklamaya imza attı.


Görgüzel ise "Nedense eşim hakkında kabadayı havası yaratılmaya çalışılıyor. Gayet mülayim, entellektüel bir kişiliği olan, medeni bir yönetmen olan çok değerli eşimin sanata da bakış açısı gayet destekleyici" şeklinde konuştu.


Güzel oyuncu, "Hamdi bizi alkışladı, çok da keyif almış, beğenmiş. Olumlu anlamda eleştirilerini de söyledi, bu arada hiç bir negatif eleştirisi olmadı" dedi.


Basın mensuplarının "Hamdi Alkan'a senaryoyu gösterdiniz mi?" sorusuna Görgüzel, "Hiç göstermedim. Hamdi Bey’e işimi, kararlarımı çok sormam , sadece paylaşırım" yanıtını verdi.

Selen Görgüzel, geçtiğimiz eylül ayında '2. Sayfa' programına konuk olmuş, bir dönem yönetmen eşi Hamdi Alkan ile sıkıntılı günler yaşadıklarını ve boşanmanın eşiğinden döndüklerini açıklamıştı.

"Boşanma haberleri çıktı. Evet, bir dönem ilişkimiz bir sınav verdi. Boşanmanın eşiğinden döndük. Kimse itiraz etmesin, uzun süreli ilişkilerde bu inişler çıkışlar yaşanıyor. Bizim aramızda üçüncü şahıs hiç olmadı."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sitare Akbaş ve Murat Dalkılıç ayrıldı mı? Açıklama geldi!