Selena Gomez ile Justin Bieber'ın ayrılığının sebebi ihanet mi?

Selena Gomez'in, Justin Bieber'la birlikte olduğu dönemde şarkıcı Zayn Malik ile tek gecelik ilişki yaşadığı iddia edildi. Bieber'dan ayrıldıktan sonra depresyona giren Gomez, geçen yazdan beri tedavi görüyor

13 Aralık 2016, Salı 14:34
A A
Amerikalı şarkıcı Selena Gomez, 2014'te 4 yıllık sevgilisi Justin Bieber'dan ayrılmıştı. Eski sevgililer, ayrılığın nedenini hiçbir zaman açıklamamıştı. Ancak ikili, Instagram'da birbirlerini hep eleştiriyordu. Ayrılık ile ilgili gerçekleri de Instagram ortaya çıkardı.
 

ZAYN MALİK İLE Mİ ALDATTI?


Justin Bieber, Instagram'da Selena Gomez'e "Evet seninle Zayn arasında olanları unuttum. Aldatıldım" dedi. İddialara göre; Selena Gomez, 2014'te Justin Bieber ile birlikteyken İngiliz şarkıcı Zayn Malik ile tek gecelik ilişki yaşadı. 4 yıllık aşk bu nedenle bitti. Justin Bieber, Selena'dan ayrıldıktan sonra sürekli sevgili değiştirmişti. Bu haber ortaya çıktıktan sonra yakın çevresi "Demek ki ihanet yüzünden dağıtmış" dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.