Selena Gomez sevgilisi The Weeknd'i yalnız bırakmıyor

Selena Gomez sevgilisi The Weeknd'i yalnız bırakmıyor

Şarkıcı ve aktris Selena Gomez'in, erkek arkadaşı The Weeknd'in performansını izlemek için Hollanda'ya kadar gittiği ortaya çıktı

28 Şubat 2017, Salı 10:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Dailymail tarafından bildirilen bir habere göre, The Weeknd'in Starboy: Legend of the Fall Tour'un bir parçası olarak Hollanda'nın başkentinde performans gerçekleştirilmesi planlanmıştı ve Selena Gomez, Amsterdam'a konser saatinden sadece 24 saat önce indi.

Bir kaynağa göre, Selena Gomez başkentteki Ziggo Dome'da performansı izlemek ve turun Avrupa'daki bacağı boyunca The Weeknd'in kendisine destek olmak için Hollanda'ya uçtu.

Kaynak tarafından bildirilene göre, "Orada onunla buluşmak üzere uçtu, The Weeknd'in Amsterdam'daki şovunda o da orada olacak," dedi.


Selena Gomez yeni sevgilisini öpücüklere boğarken yakalandı


Bununla birlikte, hem müzik hem de TV kariyerinde yoğun bir programıyla Gomez'in ziyaretleri kısa süreli olarak gerçekleşecek gibi görünüyor.

Kaynak sözlerine şu şekilde devam etti, "Selena Gomez tur sırasında orada ve burada olmayı planlıyor. Yapması gereken ve bırakamayacağı bir ton iş var, ancak boş günlerinde burada olacak."

Sıradaki haber yükleniyor...
holder