Selfie çekmek isteyen model uçurumdan düşerek hayatını kaybetti

Yeni bir hayata başlamak için Lincoln'den Avustralya'ya taşınan 21 yaşındaki model Madalyn Davis, selfie çekmek için çıktığı Diamond Bay uçurumdan düşerek hayatını kaybetti.

13 Ocak 2020, Pazartesi 08:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

21 yaşındaki Madalyn Davis, yeni bir hayata başlamayı planlayarak geçen yıl Lincoln'den Avustralya'ya taşınmıştı.

Genç modelin, cumartesi gecesi Vaucluse'de arkadaşlarıyla bir partide olduğu belirtildi. Polis daha sonra, saat 6: 30'da yedi arkadaşıyla yakındaki Diamond Bay uçurumlarına gittiğini söyledi.

Madalyn'in düşmeden önce güneşin doğuşunu izlemek için uçurumun kenarında bir çitin üzerine tırmandığı düşünülüyor.Yerel medya, tehlikeli bölgenin Instagram için fotoğraf çekmeye gelen gezginler tarafından popüler olduğunu bildirdi.

Ailesi ve arkadaşları tarafından 'melek' olarak adlandırılan Madalyn'in ailesi, sosyal medyasından hiçbir paylaşım yapmadı.Ancak Madalyn'in Instagram hesabına baş sağlığı mesajları gelmeye devam etti.

'Bu Maddie'nin başına nasıl geldi anlamıyorum. En son birbirimizi üç yıl önce gördük ve şimdi sen gittin.'

'Kasabada kıkırdadığımız zamanları asla unutmayacağım. Seni sonsuza kadar özleyeceğim melek.'

'Dünyaya çok fazla renk veren inanılmaz güzel bir model ve yetenekli bir sanatçıydın.'

Madalyn, Avustalya'da kalabilmek için 50 dolara kirpik yapıyor ve modellik üzerine çalışıyordu.

Madalyn'in annesi Rebecca Smith, olaydan saatler önce arkadaşlarına Madalyn'i bulmasına yardım etmeleri için adeta yalvardığı öğrenildi.

Yetkililerden yapılan açıklamada, sabah saat 6:30 civarında bir acil durum telefonu geldi ve birinin uçurumdan düştüğü söylendi. Hemen arama kurtarma çalışması başlatan ekip, saat 10:30 civarında genç kadının cansız bedenine ulaştı.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Dünyayı kasıp kavuran 5 Suudi Arabistanlı modacı