Selin Ciğerci: Beyonce mi geliyor düğüne?

Bir dönem yakın dost olan Selin Ciğerci ve Demet Akalın'ın arası açılmıştı. Ciğerci'nin düğünü sonrası küsen ikilinin aralarının neden açıldığı bilmiyordu. Ciğerci bu konu hakkında ilk kez konuştu.

29 Aralık 2020, Salı 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Demet Akalın ve Selin Ciğerci küsmüştü. Selin Ciğerci’nin Demet Akalın'ın düğününe gelmesi üzerinden para kazandığı iddia edilmişti. Ciğerci bu iddialarla ilgili ilk kez konuştu.


Ciğerci, UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan Lerzan Mutlu’nun sunduğu “Lerzan’la Çok Mutlu” programına katıldı. Bir dönem yakın dost olduğu Demet Akalın’la küslüğü hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

'Ben kimse ile konuşmuyorum zaten'

'Ben kimse ile konuşmuyorum zaten'

Ciğerci, Lerzan Mutlu’nun “Demet ile neden küstünüz?” sorusunun üzerine, “İnan unuttum biliyor musun? Ben kimse ile konuşmuyorum zaten. 2 milyon almışım, Demet Hanım düğüne geliyor diye. Beyonce mi geliyor düğüne? Tabii ki öyle bir para almadım. Ben zannetmiyorum Demet’in öyle düşündüğünü. Ben para alsam derdim ki. 100 bin alsam 50 bini senin, 50 bini benim. Bu iş sonuçta, bizim işimiz bu. Demet, kınada fotoğraflarımı sildi. Ben de bir şey çekmedim. Telefonum benim yanımda değildi" dedi.

'Alınganlık yaptı'

'Alınganlık yaptı'

"Ben profesyonel fotoğrafçının çektiği fotoğraflar gelsin diye bekledim Instagram'da paylaşmak için" diyen Ciğerci, "Ona darılmış Demet. Bence orada biraz alınganlık yaptı, darıldı bana” şeklinde cevap verdi.


Özlem Ada'ya verdiği saati geri aldı

Özlem Ada'ya verdiği saati geri aldı

Demet Akalın, şarkıcı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e aldığı saati iade etmesiyle de çileden çıkmıştı.

Akalın'ın, Selin Ciğerci'ye, "O saati geri aldım düğününde sana takacağım" dediği ortaya çıktı. Fakat Demet Akalın son anda o saati Selin Ciğerci'ye vermekten vazgeçti.


Selin Ciğerci o saat kendisine takılmayınca büyük bir hayal kırıklığı yaşadı ve yakın arkadaşlarına bu durumu anlattı.


Selin Ciğerci'nin sözlerine sinirlenen Demet Akalın ise yakın dostunu tek kalemde sildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (29 Aralık 2020)