Selin Ciğerci ile aşk yaşadığı iddia edilen Metecan James Birsen'den açıklama

Futbolcu eşi Gökhan Çıra’dan yakın zamanda boşanan Selin Ciğerci'nin yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Ciğerci de bu iddiaları doğrulamıştı. Ciğerci'nin yeni sevgilisinin Metecan James Birsen olduğu iddia edilmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddia sonrası genç basketbolcudan açıklama geldi.

28 Ekim 2021, Perşembe 08:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci futbolcu eşi Gökhan Çıra ile 10 Eylül’de tek celsede boşanmıştı.

Selin Ciğerci'nin ünlü basketbolcu ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

posta.com.tr'nin ulaştığı Selin Ciğerci, "Evet doğru, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye’de yaşıyor ve buradaki bir takımda spor hayatını sürdürüyor. Denilenler gibi aramızda ciddi bir şey yok" diye haberleri doğrulamıştı.


"Deneme aşamasındayız. Belki olur belki olmaz, belki bir hafta sonra görüşmeyi sonlandırabiliriz. Şuan için birbirimizi tanıma evresindeyiz sadece. Ciddi bir birliktelik olmadığı için kendisinin ismini açıklamam etik olmaz” diye de eklemişti.

Fenomen Selin Ciğerci'nin merak edilen basketbolcu sevgilisinin kimliği de çok merak ediliyordu.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, o basketbolcunun Fenerbahçe Beko’da forma giyen ve anne tarafından İrlandalı olan Türk basketbolcu Metecan James Birsen olduğunu açıkladı.

Çıkan bu iddialar sonrasında Birsen, sosyal medya hesabından açıklamaya yaptı.

Metecan James Birsen, hakkında çıkan aşk iddialarına sosyal medya hesabından bir gönderi paylaşarak yalanladı.

Başarılı Basketbolcu, "Bugün hakkımda çıkan ve birçok farklı mecrada da yer bulduğunu öğrendiğim haberlerle hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır."

"Konu, menajerim ve avukatım aracılığıyla hukuki yollar üzerinden takip edilecek ve gerekli tüm aksiyonlar alınacaktır."

"Hukuki sürecin sonunda, insanların hayatlarıyla ilgili bu takip yalan haberleri üreten kişiler ve kurumlar için örnek teşkil edecek kararlar çıkacağı kararlar ümit ediyorum"

"Bu haberi çıkaran ve yayılmasına vesile olan kişi ve mecraları şiddetle kınıyorum" dedi.

Selin Ciğerci'den ise bir yanıt gelmedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel'in New York macerası başladı