Selin Ciğerci takipçilerini kandırdı: Aynı takma kirpik gibi

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci kendine ait güzellik markası Selin Beauty'nin yeni maskaralarını tanıtırken takma kirpik taktı. Yalanının anlaşılmayacağını zanneden Ciğerci, "Aynı takma kirpik gibi oldu" dedi. Ciğerci'nin bu ifadeleri hem alay konusu oldu, hem de tepki topladı.

27 Ocak 2021, Çarşamba 16:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Makyaj malzemesi çıkaran ünlüler kervanına katıldı

Makyaj malzemesi çıkaran ünlüler kervanına bir yenisi daha ekleniyor. Kerimcan Durmaz, Danla Biliç gibi sosyal medya fenomenlerinin ardından Selin Ciğerci de güzellik markasının tanıtımını yaptı.

Ciğerc, dün Instagram hesabından maskara reklamı yaptı. Videoyu kesip takma kirpik taktıktan sonra "aynı takma kirpik gibi oldu" diyerek reklamını yaptığı maskaraya övgüler dizdi. Sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmayan bu değişiklik sonrası Ciğerci'ye sosyal medyada tepki yağdı. Pek çok kişi ciğerci'ye yalancı dedi.

Ciğerci'nin takma kirpik takarak reklamını yaptığı maskara 114 TL'lik satış fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

Selin Ciğerci'den henüz konuya ilişkin bir açıklama gelmezken, bugün paylaştığı hikayelerde maskaralarının pek çok satış sitesinde trendlerde yer aldığını söyledi. Anlaşılan hakkındaki tepkileri görmezden geliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinan Özen’in minik kızı Neva Özen sağlığına kavuştu