Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra resmen boşandı

Geçtiğimiz günlerde boşanacakları iddia edilen ve çıkan bu iddiaları ilk kez posta.com.tr'ye doğrulayan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, bugün Beykoz Adliyesi'nde görülen duruşmada resmen boşandı. Selin Ciğerci, adliye çıkışı basın mensuplarına açıklama yapmaktan kaçındı.

10 Eylül 2021, Cuma 11:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2019 senesinde görkemli bir düğünle evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisinin geçtiğimiz günlerde boşanacakları iddia edildi.

Çıkan bu iddiaların sonrasında posta.com.tr’ye açıklama yapan Selin Ciğerci, “Evet boşanıyoruz, iddialar doğru” açıklamasını yapmıştı.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisi bugün Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşandı.

Boşanma davasının bitiminin ardından Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, hızlı bir şekilde adliye koridorundan dışarıya çıktı.

SELİN CİĞERCİ'DEN İHANET İDDİALARINA YANIT

Adliye çıkışı basın mensuplarının sorularını ayak üstü yanıtlayan Selin Ciğerci, "Hepimiz için hayırlısı olsun" dedi. Selin Ciğerci'ye ayrılık iddialarının sorulmasının ardından, Selin Ciğerci, "İhanet söz konusu değil" ifadesini kullandı. Adliyeden peş peşe çıkan ikili ayrı araçlarla Beykoz'dan ayrıldı.


MAL VARLIĞI NE OLACAK?

Mahkemeden önce avukatları aracılığıyla anlaşan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisi, kozmetik firmasında birlikte çalışmaya devam edecek ve Bodrum’daki iki evi bölüşecek. Milyon liralık arabalarındaki ortaklık sürecek.

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, boşanmanın ardından sosyal medya sayfalarından ortak bir açıklama yaptı. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, şu ifadeleri kullandı, "Biz birbirimizi çok sevdik çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık. Zaman ne gösterir bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki biz aynen başladığımı gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimizi, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oyuncu Nilüfer Açıkalın’a şok suçlama! 'Babamın parasıyla jigolo tuttu'