Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'dan lüks arabayla poz

Geçtiğimiz günlerde boşanan ancak ayrılıkları kısa süren Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti lüks arabalarıyla poz verdi. Ünlü çiftin arabasının fiyatı olay oldu.

10 Ocak 2022, Pazartesi 11:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Kozmetik markası kurarak işlerini büyüten ve 8 milyon TL vergi ödeyen Selin Ciğerci, boşandığı eşi Gökhan Çıra ile barıştı. İkili geçtiğimiz hafta barıştıklarını da sosyal medyadan ilan etti.

Gökhan Çıra aşk paylaşımında, "Hayatımda annemden sonra tek bir kadını sevdim; uğruna her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o kadın sensin... Seninle bizi Allah'tan başka kimse ayıramazdı, yıkamazdı, yıkamadı da" dedi.

OTOMOBİLİNE SERVET ÖDEDİ

OTOMOBİLİNE SERVET ÖDEDİ

İkilin barıştıktan sonra bir an olsun ayrılmıyor. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra son olarak lüks arabalarıyla poz verdi. Bazı takipçiler ikili mutluluk dilerken bazı takipçiler ise lüks otomobile takıldı. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın lüks otomobilinin fiyatı 3.5 milyon TL.


'GÖRDÜĞÜM ZAMAN HEYECANLANIYORUM'

'GÖRDÜĞÜM ZAMAN HEYECANLANIYORUM'

'2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Ciğerci, ilişkisiyle ilgili şunları söylemişti; "Barışmadık. 'Ayrılmaları yalan, reklam yapıyorlar' yazmışlar. Reklam olsa evimi ayırmazdım, böyle bir şeyin reklamı olmaz. Evet, görüştük konuştuk. Arkadaşımızın doğum gününde denk geldik."

"Düşman değiliz. 'Barışmayacağım' demiyorum. Şu anda konuşuyoruz, zamanla ne olur bilmiyorum ama ikimizin de korkuları, soru işaretleri var. Onu gördüğüm zaman heyecanlanıyorum. Her şeyi zamana bıraktık."

'KORKMA BEN VARIM'

'KORKMA BEN VARIM'

İlişkilerine ikinci şansı verdiklerini duyuran mutlu çiftten, peş peşe yeni paylaşımlar geldi. Eski futbolcu, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınladığı bir videoda, spor yapan Ciğerci'yi korkuttuğu anları "Korkma ben varım" notuyla yayınladı.


Ciğerci ise, birlikte aynadan çektikleri bir karelerini paylaşarak "Nasıl bu kadar hızlı forma girdin dedi, ben de çalıştırıyorum" mesajını yazdı.


Sosyal medya fenomeni, sonrasında ise yeni çekilen pozlarını "Naber zeytinim" notuyla peş peşe takipçilerinin beğenisine sundu. Eski futbolcu, bu karelere "Bakmaya doyamadığım" yorumunu yazarak Ciğerci'ye cevap verdi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki Uzi konserinde adeta kendinden geçti