Selin Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra gecelerde yakalandı

Sosyal medya fenomeni ve iş insanı Selin Ciğerci’den boşandıktan sonra sessizliğini koruyan Gökhan Çıra, dün akşam ilk kez bir kadınla objektiflere yansıdı.

15 Kasım 2021, Pazartesi 14:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Selin Ciğerci ile eski futbolcu Gökhan Çıra, evliliklerini 10 Eylül 2021 tarihinde, anlaşmalı olarak tek celsede sonlandırmıştı. İkili mal varlıklarını bölüşürken iş ortaklıklarını devam ettiriyordu.

Ancak Ciğerci yaptığı bir açıklamada bu ortaklığı da bitirmeyi düşündüğünü söylemişti.

Ciğerci'nin eski eşi Gökhan Çıra, basın mensuplarına trafikte bir kadınla yakalandı. Yeni bir aşk yaşadığı iddiası gündem olan Çıra bu sorulara kaçamak yanıt verdi.

Gökhan Çıra bu konuda gelen sorulara "Biz kimseyi zorla tutmuyoruz. Gitmek isterse kendi keyfi bilir. Biz yine aynı yerde devam ediyoruz çok şükür" cevabını verdi.

Öte yandan Çıra'nın yanındaki kişinin Brezilyalı olduğu ve ikilinin yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü.

Geçtiğimiz günlerde Selin Ciğerci’nin bir mankenle aşk yaşadığı iddia edildi.

 Çıkan bu iddiaların ardından posta.com.tr’nin ulaştığı Selin Ciğerci özel hayatıyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı, “Ben kimseyle aşk falan yaşamıyorum. Takıldığım görüştüğüm ve flört ettiğim insan var tabi ki. Bu da normal herkes biriyle aşk yaşadığımı konuşuyor.

Kimseyle aşk falan yaşamıyorum, çıkan haberler gerçek dışı. Kendi başımayım, sadece insanları tanımaya çalışıyorum olay bundan ibaret. Ben işime ve sorumluluklarıma odaklıyım.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berk Atan, Selin Yağcıoğlu'nu öpücüklere boğdu