Selin İmer'in dövmesi olay yarattı

Mustafa Ceceli'nin 10 Temmuz'da evlendiği Selin İmer'in sağ kolundaki dövme kriz çıkardı. Selin İmer günlerdir konuşulan kolundaki dövmenin anlamını açıkladı...

26 Temmuz 2017, Çarşamba 06:45
A A
Mustafa Ceceli 6 yıllık eşi Sinem Gedik'ten Mayıs'ta boşanmıştı. 10 Temmuz'da sosyetik güzel Selin İmer ile evlenmişti. Çift hiç nikah fotoğrafı paylaşmamışlardı.

Balayı için Fransa'nın Akdeniz sahilindeki Nice ve Monaco'ya giden çift  ilk kez birlikte fotoğrafını paylaşmıştı. Ancak fotoğraftaki bir ayrıntı dikkatli gözlerden kaçmadı.


Mustafa Ceceli eşi Selin İmer'le ilk fotoğrafını tatilden paylaştı!


Selin İmer'in paylaştığı fotoğrafta sağ kolundaki dövme; 'haç şeklinde' diye topa tutuldu. O da şu açıklamayı yaptı:

"1983 yıldır var olan haç işaretini artı işaretiyle karıştırabilecek cahiliyette yaşamaya mahkum edildiğiniz için üzgün değilim, Allah ne eylerse güzel eyler... İsimlerinizi zikretmeyeceğim siz kendinizi biliyorsunuz! Fıtratınız insanları yalanlarla kışkırtmak.

Gerçekliğinden eminmiş gibi yaptığınız haberler de aynen bu dövmenin içeriği gibi zandan ve iftiradan ibaret... 1 sene evvel yaptırdığım içerisinde Kelime-i Tevhid yazan bir dövmeyi, insanlara 10 sene önce yaptırdığım bir 'haç'mış gibi lanse ederek ne kadar kasıtlı ve yalan "haber" yaptığınızı da gözler önüne serdiğiniz için size teşekkürü bir borç bilirim..."Selin İmer'in sol kolunda ise Romen rakamları ile annesi, ablası, kendisinin doğum yılını temsil eden bir dövme bulunuyor. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.