Semih Öztürk: Survivor Yasin'in diskalifiye olma ihtimali var

TV8 ekranlarında yayınlanan 'Survivor Ekstra' programının yorumcularından Semih Öztürk, son dönemde gergin tavırlarıyla dikkat çeken Yasin Obuz' ile ilgili çarpıcı bir 'diskalifiye' örneği verdi: Erman neden elendi?

09 Haziran 2020, Salı 07:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Survivor Ekstra' programında, bu hafta Cemal Can Canseven'in takımında yer alan Yasin Obuz'un, 'Survivor 2020'nin önceki bölümünde Sercan Yıldırım ile yaşadığı tartışmalar değerlendirildi.


Yorumcu Semih Öztürk, Survivor Yasin'in büyük bir iletişim problemi olduğunu iddia etti:


İçinde bulunduğumuz çağ iletişim çağı. Yasin'in problemi ise iletişim problemi. İnşallah bu problemi aşar. Yasin bu! Nisa'ya da bağırdı, Evrim'e bağırdı, herkese bağırıyor.

'Sercan'a iki kez 'Seni döverim' dedi'

'Sercan'a iki kez 'Seni döverim' dedi'

"Sercan'a iki kez 'Seni döverim' dedi. Şimdi de 'Dua et diskalifiye var' dedi. Neden hemen sözü diskalifiyeye getiriyorsun? Ne demek istiyor?"

"Sercan'a 'Diskalifiye olmasa seni döveceğim burada' diyor. Hep şiddete meyilli lafları var Yasin'in. Yasin'in üç gündür 'diskalifiye' lafı var."


'Şu hareketleriyle diskalifiye olma ihtimali var'

'Şu hareketleriyle diskalifiye olma ihtimali var'

"Erman neden elendi? Agresif hareketleri nedeniyle elendi. Şiddet uygulamıyorsun ama meyilin var, sinyallerini veriyorsun. Şu hareketleriyle diskalifiye olma ihtimali var. Bu imajı sergiliyor çünkü."

"Yasin'in şu an diskalifiye olacağını düşünmüyorum, ama olabilir de. Tehditvari konuşmalara ne gerek var? Hep bağırıyor. Çok rahatsız edici ifadeler içerisinde."

Yasin Obuz, geçtiğimiz sezon yine Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'MasterChef Türkiye' yarışmasında adından söz ettirmişti.

'Survivor 2020'nin ilk bölümlerinde sağlık problemleri nedeniyle diskalifiye olan Uğur Pektaş'ın yerine ünlüler takımına dahil olan Erman Altıkardeş, iki hafta sonra diskalifiye olmuştu. Acun Ilıcalı, ada konseyinde yaptığı açıklamada, "Biz Erman'ın Survivor'a adepte olamadığını, devam edecek durumda olmadığını kararlaştırdık. Erman bu yüzden Survivor'a devam etmeyecek" demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (29 Temmuz 2021)