Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nefes'in çayına zehir!

Sen Anlat Karadeniz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nefes'in çayına zehir!

Sen Anlat Karadeniz 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde ortalık toz duman olacak. Berrak Vedat'ın şiddetine maruz kalırken Nefes'e oyun oynayacak. Tahir ise annesinin karşısına geçip Nefes'i sevdiğini söyleyecek ve aile karışacak. 
 

25 Mart 2018, Pazar 16:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Her hafta fragmanı ve yeni bölümü iple çekilen Sen Anlat Karadeniz'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde fırtınalar esecek.

BERRAK NEFES' İLK KÖTÜLÜĞÜNÜ YAPIYOR

Vedat'ın çirkeflikleri her geçen gün daha da artıyor. Berrak'a şiddet uygulayan Vedat, Nefes'e komplo kurmanın derdinde... Berrak ise zor durumda ve bu kötü adamın her istediğini yapmak zorunda... Nefes'in iyi niyetinden yararlanıp en yakın arkadaşı olma yolunda ilerleyen Berrak, ilk kötülüğünü de yapıp Nefes'in çayına ilaç katıyor.


Sen Anlat Karadeniz'e yeni oyuncu! İlayda Çevik kimdir?


NEFES'i KAHREDEN SÖZLER

Tahir'in abisi Mustafa Nefes'i sahile götürüp "Sen Karadeniz'e sığmazsın, Tahir de Karadenizsiz yapamaz. Ben ne Tahir'e 'git' derim ne de sana kal" diyor. Bu sözleri duyan Nefes kahroluyor.


Yangaz ne demek? Sen Anlat Karadeniz Yangaz nedir?


TAHİR'DEN VEDAT'A DAYAK

Tahir gece yarısı arabayla Vedat'ın önünü kesip güzel bi dayak atıyor. Öte yandan Tahir ailesini ayağa kaldırıp özellikle annesine "O saçından süreklediğin kadın var ya ana, işte ben o kadına sevdalıyım." diyor. Bu sözler Saniye Hanım'ı şoke ediyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 10. BÖLÜM FRAGMANI
SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Abisinin ihanetini öğrenen Tahir, Karadeniz gibi köpürür. Yaşadığı büyük acıyla dalgalanırken, onu sakinleştiren tek şey, artık limanı bildiği Nefes'in "sana ihtiyacım var" demesi olacaktır. Nefes daha Mustafa'nın ihanetini sindiremeden, kendisi gibi bir şiddet mağduruyla karşılaşarak bir kez daha sarsılır. Sürmene'de çıkan dedikodulardan Osman Hoca'nın Nefes'e evini açtığını duyan bir kadın, kendisini medreseye atmıştır. Nefes, kendi acılarını bir yana bırakarak bu yaralı kuşu iyileştirmeye girişir. Ama bir yandan kabusları, bir yandan Vedat'ın Nazar üzerinden giriştiği merhamet oyunu, bir yandan köydeki dedikodular, Koca Karadeniz'e sığmaya çalışan minicik kadını iyice nefessiz bırakır. Nefes'in imtihanına bir de Saniye'nin büyük şiddeti eklenince, abisinin ve annesinin ihanetini sindiremeyen Tahir, bir kez daha kendini feda eder: "Bu topraklar bana memleket sana gurbet Nefes. Bırak gurbete düşen ben olayım!" Kaleliler dağılıyor mu? Bağrına mazlum bir ana-oğlu sığdıramayan Karadeniz ailesi bunu nasıl ödeyecek? Bir yandan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla uğraşan, bir yandan iyice yalnızlaşan Mustafa neler yaşayacak? Karadeniz bu imtihandan sınıfta mı kalacak?
 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zehra Yılmaz'la evlilik yolundan dönen Cem Belevi'den yeni aşk itirafı!