Sen Anlat Karadeniz 13. bölümde Yiğit'in velayetini kim aldı?

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz dizisinin 13. bölümünde herkes Yiğit'in velayetini kimin alacağı merak ediyor. Nefes mi Vedat mı? Ayrıntılar haberimizde...

18 Nisan 2018, Çarşamba 15:43
A A
Sen Anlat Karadeniz 13. bölümde Yiğit'in velayetini kim aldı?
Sen Anlat Karadeniz'in 13. bölümünde Vedat, sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes'in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak'tan sonra şimdi de Nefes'in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes'i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır. Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes'in nikahlı kocasını bırakıp Tahir'e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes'in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur.Yiğit de, bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır. Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Ama Vedat'ın anlayamadığı bir şey vardır; inanç. Nefes'in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar. Tahir, geçmişte Nefes'in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir'in akıllıca bir hamlesi, Nefes'i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır. Ama aynı Tahir'in Nefes'le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.SEN ANLAT KARADENİZ'İN14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Henüz değil. Bu akşam yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz'in 13.bölüm ardından 14.yeni bölüm fragmanı haberimizde olacak.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.