Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanı YAYINLANDI! Tahir'in eli kolu bağlanıyor

Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Nefes, oğlu için Tahir'den uzaklaşmak isterken Tahir böyle bir durumda yaşayamayacağını söylüyor.
 

21 Nisan 2018, Cumartesi 16:25
A A
Sen Anlat Karadeniz 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Nefes'e olan baskılar gün geçtikçe artıyor. Mustafa bir yandan Saniye Hanım bir yandan Nefes'e "Tahir'den uzak dur!" mesajı veriyor. Genç kadın Yiğit'i kaybetmenin acısının yanında bir de Tahir'den uzaklaşacağı için büyük bir üzüntü yaşıyor.

Tahir her şeyi göze almış durumda... Ailesine her fırsatta rest çeken Tahir, Nefes'in söyledikleri karşısında ise sessizliğe bürünüyor. Çünkü Nefes "Oğlumuz için ayrı kalmalıyız" şeklinde bir cümle kuruyor.Sen alat Karadeniz yeni bölümüyle 25 Nisan Çarşamba akşamı ATV ekranlarında...

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sen Anlat Karadeniz 13. bölümde Vedat, sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes'in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak'tan sonra şimdi de Nefes'in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes'i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır. Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes'in nikahlı kocasını bırakıp Tahir'e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes'in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur. Yiğit de, bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır.

Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Ama Vedat'ın anlayamadığı bir şey vardır; inanç. Nefes'in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar. Tahir, geçmişte Nefes'in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir'in akıllıca bir hamlesi, Nefes'i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır. Ama aynı Tahir'in Nefes'le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.