Sen Anlat Karadeniz 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Evlilik sürprizi

Sen Anlat Karadeniz 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Evlilik sürprizi

Sen Anlat Karadeniz 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Her çarşamba büyük bir ilgiyle izlenen dizinin yeni bölümünde Tahir, Nefes'le evlenmeyi kafasına koyuyor. O kafasına koyuyor ama Saniye Hanım, bu karara aşırı tepki gösteriyor. İkilinin evlenip evlenemeyeceği heyecanla merak ediliyor.
 

27 Nisan 2018, Cuma 11:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Diriliş Ertuğrul dizisiyle reytinglerde kıran kırana bir mücadele veren Sen Anlat Karadeniz'in 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Her bölümü sabırsızlıkla beklenen dizinin yeni bölümünde Tahir, Nefes'in elinden tutup ailesinin karşısına çıkarak sevdiği kadınla evleneceğini söylüyor. Buna ilk başta Saniye Hanım karşı çıkıyor. 

OYLAMA YAPILIYOR

Saniye Hanım evlilik sözünü duyunca şiddetle karşı çıkıp Nefes'e saldırmak istiyor. Asiye buna engel olup oylamaya gidiyor. Mercan bu evliliği duyunca eski yaraları tekrar depreşiyor ve şok uğruyor. Tek şoka uğrayan Mercan değil, Vedat da çılgına dönüp deliriyor.SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yiğit'in geçici velayetini kazanan Vedat, yine şeytani bir planın peşine düşer ve oğlunu da alıp otelden ayrılır. Yiğit'in nerede olduğunu bilememek Nefes'i ve Tahir'i çılgına çevirir. Bir de gayrı ahlaki hayat iddiası yüzünden Nefes Tahir'i kendisinden uzak durmaya zorlayınca, güçlü takımın her bir üyesi ayrı ayrı yerlere savrulur ve ayrı ayrı yanarlar.

Deli Tahir yine deliliğini yapar ve herkesin tekrar bir araya gelmesini sağlar. Ama bu delilik, Vedat'ın daha büyük bir planı devreye sokmasına neden olur. Nefes ve Tahir'in bu plana verdikleri karşılık, Vedat'ın asla tahmin edemeyeceği bir şeydir.İnşirah Suresi nedir? Anlamı ne? Sen Anlat Karadeniz 14. son bölüm izle
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gonca Vuslateri, taburcu oldu