Sen Anlat Karadeniz 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tahir Rusya'ya kaçmaya çalışıyor

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir'in kafasına göre Vedat'ın itiraf videosunu polise teslim etmesi Nefes'i çıldırtıyor. İkili büyük bir kriz yaşarken Tahir tüm bu olaylardan sıyrılmak için Rusya planını devreye sokuyor.

03 Haziran 2018, Pazar 12:39
A A
Sen Anlat Karadeniz 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Tahir Rusya'ya kaçmaya çalışıyor

Sen Anlat Karadeniz 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir, Nefes'e sormadan Vedat'ın itiraf videosunu polise teslim eidyor ardından da bunu Nefes'e söylüyor. Tahir'in bu ahmlesi Nefes'in sinirlerini zıplatırken ikili arasında tartışma yaşanıyor. Tahir tüm bu olaylardan kaçmak için Nefes'i de alıp Rusya'ya kaçma planı yapıyor ama gelişmeler hiç de iyi olmuyor. Öte yandan Vedat, Nezar'la nikah masasına oturuyor. Şimdi Nazar'ın cevabı büyük bir merakla bekleniyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir çocuklarla eve gelince, Kaleli Konağı şenlenir. Yiğit'e kavuşan Nefes onun mutluluğunu yaşarken, bir yandan da kızı olduğunu bilmediği Ceylan'la çok tatlı bir ilişki kurmaya başlar. Cümbür cemaat çaylığa gidince, tüm problemlerini unutur, güzel bir hafta sonu yaşarlar. Kaleliler için her şey iyiye gidiyor gibi görünmektedir. Ancak Deli Tahir'in, canını hiçe sayıp, çocuklarıyla Nefes'i kavuşturmasına engel olamayan Vedat, Mercan'ın da uyanmasıyla hiç olmadığı kadar köşeye sıkışmış, hiç olmadığı kadar tehlikelidir.


Köşeye sıkışmış bir Vedat ne kadar ileri gidebilir? Sonunda sabrı taşan Tahir, ne kadar delirebilir? Herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecek büyük restleşme nedir?
SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.